معاون استاندار تهران:

مصوبات كمیته اضطرار آلودگی هوا برای تمام دستگاه ها لازم الاجرا است

مصوبات كمیته اضطرار آلودگی هوا برای تمام دستگاه ها لازم الاجرا است

به گزارش بتن آنلاین معاون عمرانی استاندار تهران با تاكید بر اینكه مصوبات كمیته اضطرار آلودگی هوا برای تمام دستگاه ها لازم الاجرا است، اظهار داشت: برمبنای مصوبه این كمیته بازی امروز پرسپولیس لغو شده است.


محمد تقی زاده در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این سؤال كه سازمان لیگ بر برگزاری بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اصرار دارد، اظهار داشت: كمیته اضرار آلودگی هوای استان تهران بر مبنای ماده 3 قانون هوای پاك و تبصره های ذیل آن تشكیل و مصوبات آن برای همه دستگاه ها لازم الاجرا است.
وی تصریح كرد: مسئولیت و عواقب عدم اجرای این مصوبات بر عهده دستگاه خاطی است و باید پاسخگو باشد. شاخص علیرغم پیشبینی ما كه امروز كاهش پیدا می كند؛ متاسفانه همچنان در رنج 150 باقی مانده بنابراین تمام تمهیدات ما برای پیشگیری از انباشت آلاینده ها و بدتر شدن شرایط موجود است تا سیر افزایش آلاینده ها صعودی نشود.
معاون استاندار تهران افزود: روز گذشته در نشست كمیته اضطرار آلودگی هوا همه اعضاء بر ضرورت توقف فعالیت های ورزشی در اماكن باز تاكید داشتند؛ بنابراین از نظر ما نباید بازی ها و مسابقات ورزشی امروز در تهران برگزار گردد بدین سان بازی پرسپولیس لغو است و اگر این مصوبه رعایت نشود دستگاه مسئول باید پاسخگو باشد و این مورد را در شورای تامین استان مطرح و بررسی خواهیم كرد.
منبع:

1398/09/09
14:58:17
5.0 / 5
4166
تگهای خبر: آلودگی , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد