در راستای اجرای پروژه قطب گردشگری شرق تهران عنوان شد

راه اندازی نخستین بازار بزرگ گل و گیاه در محدوده سرخه حصار

راه اندازی نخستین بازار بزرگ گل و گیاه در محدوده سرخه حصار

به گزارش بتن آنلاین شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به طراحی ده ها پروژه در بوستان جنگلی سرخه حصار از اجرایی شدن پروژه راه اندازی نخستین ˮبازار گل و گیاهˮ در چارچوب قرار داد مشاركتی bolt اطلاع داد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13 با اشاره به واگذاری ۲۲ هزار هكتار اراضی بوستان جنگلی سرخه حصار به شهرداری به مدت سی سال اظهار داشت: تفاهم نامه اجرای مدیریت بهره وری و نگهداری از پارك های جنگلی و توسعه فضای سبز شهر تهران در قالب تبصره ۱ ماده ۲ قانون ملی شدن جنگل ها و مراتع كشور و مفاد ماده ۳ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع كشور بین وزارت جهاد كشاورزی و شهرداری تهران به امضاء رسید.
وی با اشاره به رویكرد این منطقه در تبدیل بوستان جنگلی سرخه حصار به قطب گردشگری شرق تهران و طراحی پروژه هایی مطابق با مأموریت های محیط زیستی اضافه كرد: یكی از پروژه های منطقه در بوستان جنگلی سرخه حصار، راه اندازی اولین" بازار گل و گیاه" در این محدوده است.
شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به فراخون عمومی و مناقصه مربوط به بازارگل و گیاه افزود: پروژه بازار گل در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع با زیر بنای ۵۱۴۳ متر مربع راه اندازی می شود.
وی در مورد جزئیات پروژه بازار گل و گیاه اظهار نمود: ضمن طراحی و جانمایی چندین غرفه پرتابل، پاركینگ و اغذیه فروشی هم برای این پروژه تعریف شد.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، رحمان زاده ابراز امیدواری كرد بزودی با اجرایی كردن تعداد بیشتری از پروژه های سرمایه گذاری، این محدوده پرارزش تبدیل به محلی برای حضور بیشتر مردم شود.1398/08/11
20:48:58
5.0 / 5
4166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد