تصویب یك فوریت تعیین رشته های تخصصی مراكز علمی كاربردی شهرداری تهران

تصویب یك فوریت تعیین رشته های تخصصی مراكز علمی كاربردی شهرداری تهران

بتن آنلاین: اعضای شورای اسلامی شهر تهران با 14 رأی موافق یك فوریت لایحه تعیین رشته های تخصصی مراكز علمی كاربردی را به تصویب رساندند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران ابوالحسنی مدیر مراكز علمی كاربردی شهرداری تهران در تشریح لایحه پیشنهادی شهرداری به شورا اظهار داشت: برمبنای مصوبه شورا مقرر بود رشته هایی كه در مراكز علمی كاربردی شهرداری تهران وجود دارد ساماندهی شوند و همین طور رشته های جدید و رشته های قدیمی در شورا مطرح و به تصویب اعضای شورا برسند. پس ما برمبنای جلساتی كه با معاونین شهردار داشتیم كوشیدیم رشته های مورد نیاز آنها را احصا نماییم.
وی افزود: اساسا رشته های قبلی نیز مورد بررسی قرار گرفتند و آن دسته از رشته ها كه در سایر دانشگاه ها همچون دانشگاه های دولتی، آزاد و... وجود داشتند و به صورت موازی بودند حذف شدند و مابقی نیز بعنوان پیشنهاد به شهردار تهران داده شد تا به صورت لایحه به شورا ارسال شود.
ابوالحسنی اشاره كرد: قرار بود مرداد ماه این لایحه به شورا برسد اما به سبب رفت و برگشت میان معاونین به طول انجامید. درانتها آبان ماه ترم دوم ما شروع می شود پس باید تا آن موقع مصوبه رشته های موجود را از شورا داشته باشیم. پس از اعضای شورا درخواست می كنم كه با یك فوریت این لایحه موافقت كنند.
به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در ادامه جلسه علی اعطا سخنگوی شورا بعنوان مخالف یك فوریت این لایحه اظهار داشت: 25 تیر ماه با آقای ابوالحسنی صحبت كردیم و مقرر شد لایحه هر چه زودتر ارسال شود تا در شورا و كمیسیون ها فرصت بررسی وجود داشته باشد. بی شك اگر این كار به فوریت انجام نشود ذی حساب اجازه نمی دهد كه هزینه ای در این راستا صرف شود. پس شهرداری برای چندمین بار شورا را در عمل انجام شده قرار می دهد كه من با یك فوریت این لایحه مخالفت می كنم.
در ادامه حسن رسولی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران بعنوان موافق این لایحه اظهار داشت: 16 اردیبهشت شورا در چارچوب مصوبه ای شهرداری را موظف كرد مراكز آموزش علمی كاربردی خودرا ساماندهی كند كه در این راستا این مراكز از 9 مركز به 4 مركز كاهش پیدا كرد. اساسا ما با شهرداری یكی هستیم. پس درخواست می كنم پاسخ تاخیر با تاخیر داده نشود و برای رفع بلاتكلیفی به یك فوریت این لایحه رأی بدهید.
به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، نهایتا بعد از بحث و بررسی درباب این لایحه، اعضای شورا با 14 رأی موافق از میان 17 عضو حاضر در جلسه یك فوریت این لایحه را به تصویب رساندند.
منبع:

1398/07/28
12:59:41
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: دولت , شهردار , شهرداری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد