رئیس سازمان حج و زیارت:

مذاكرات حج در سایه روابط سیاسی ایران و عربستان قرار نگرفت

مذاكرات حج در سایه روابط سیاسی ایران و عربستان قرار نگرفت

به گزارش بتن آنلاین رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: عربستان تمام تلاش خویش را به كار برد تا مذاكرات حج امسال در سایه روابط سیاسی دو كشور قرار نگیرد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، علیرضا رشیدیان بامداد امروز در مراسم بدرقه زائران تمتع ۹۸ در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با اشاره به اینكه سازمان حج و زیارت با همكاری دستگاه ها و ارگان های مختلف تمام تلاش خویش را برای برنامه ریزی مناسب انجام تمتع امسال، حفظ كرامت زائران و ارتقا خدمات انجام داده، اظهار داشت: این اصول اساسی ما در همه مراحل حج همچون مذاكرات با طرف عربستانی بوده است.
وی اضافه كرد: عربستان هم تمام تلاش خویش را در مذاكرات به كار برد كه خدمات حج زیر سایه سیاسی دو كشور نرود.
رئیس سازمان حج و زیارت افزود: امكان دارد مشكلاتی در طول تمتع امسال مخصوصاً در بخش اقامت پیش بیاید اما لازمه آن داشتن سعه صدر از جانب حجاج است.
رشیدیان با تاكید بر اینكه سعی كردیم تا اقامت بیشتر از ۳۵ روز نباشد، خاطرنشان كرد: امكان دارد به علت قوانین پروازی عربستان كه برای همه كشورها اعمال شده، برخی كاروان ها اقامتشان بیشتر از ۳۵ روز طول بكشد.
وی به بعضی از تذكرات به حجاج پرداخت و اظهار داشت: از حجاج می خواهیم در میان صفوف نمازگزاران در نمازهای جماعت عربستان تردد نكنند. همینطور به اشیای روی زمین دست نزنند چون كه قوانین عربستان در این خصوص دست و پا گیر است.
رئیس سازمان حج و زیارت خاطرنشان كرد: تمام اقدامات لازم برای انجام تمتع زائران حج امسال خصوصاً در بخش های اقامت، مسكن و حمل و نقل انجام شده است.


منبع:

1398/04/17
13:17:58
5.0 / 5
4506
تگهای خبر: تردد , خدمات , سازمان , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد