معاون وزیر راه به مهر خبر داد

تصمیمی برای افزایش آورده متقاضیان مسكن مهر پردیس اتخاذ نشده است

تصمیمی برای افزایش آورده متقاضیان مسكن مهر پردیس اتخاذ نشده است

به گزارش بتن آنلاین مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید درباره احتمال افزایش رقم آورده متقاضیان مسكن مهر پردیس اظهار داشت: با عنایت به افزایش هزینه نصبیات، صحبت هایی شده اما هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.حبیب الله طاهرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اعتراض برخی مالكان اعیانی واحدهای مسكن مهر به قیمت گذاری شركت عمران شهر جدید پردیس برای واگذاری عرصه های مسكن مهر به دارندگان این واحدها گفت: بر مبنای مصوبه مجلس، قیمت گذاری اراضی واحدهای مسكن مهر باید به قیمت كارشناس رسمی باشد.
وی افزود: با این وجود ما در شركت عمران شهرهای جدید تلاش كرده ایم تا برای رعایت حال مالكان، برخی تخفیفات را هم در نظر بگیریم. بعنوان مثال قیمت اراضی ای كه برای مالكان اعیانی واحدهای مسكن مهر در نظر گرفته ایم، با قیمت اراضی ای كه به صورت عادی به فروش می رسانیم كاملاً متفاوت می باشد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: از دیگر تسهیلاتی كه در این زمینه قائل شده ایم، این است كه مالكان اعیانی برای خرید عرصه های مسكن مهر می توانند به صورت نقد و اقساط مبالغ كارشناسی شده را پرداخت كنند. آن هم بدون اینكه سودی به پرداخت اقساطی تعلق بگیرد؛ به این صورت كه رقمی كه كارشناس رسمی برای زمین تعیین می كند، عیناً به صورت نقد و اقساط از متقاضی مالكیت عرصه، دریافت می شود.
وی تاكید كرد: هیچ الزامی برای مالك شدن زمین و عرصه برای دارندگان واحدهای مسكن مهر وجود ندارد. قانون می گوید در صورت تمایل متقاضی، امكان واگذاری عرصه وجود دارد و در غیر این صورت، منتفی است. اما با عنایت به اینكه چنین تسهیلاتی قائل شده ایم، مردم هم به خوبی استقبال كرده اند.
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید درباره افزایش آورده های مردمی متقاضیان مسكن مهر پردیس كه هنوز واحدهایشان را تحویل نگرفته اند تصریح كرد: تا كنون مبنای تعیین رقم آورده متقاضیان مسكن مهر در پردیس، همان رقمی است كه در اواخر سال ۹۶ ابلاغ گردید و هیچ دستورالعمل جدیدی تاكنون ابلاغ نشده است. البته بحث افزایش آورده متقاضیان مطرح است به خصوص كه نصبیات (پكیج و آسانسور) به شدت افزایش قیمت داشته اند اما هنوز برای بالا بردن رقم آورده متقاضیان مسكن مهر پردیس جمع بندی نداشته ایم.

1398/03/29
14:46:46
5.0 / 5
4335
تگهای خبر: شركت , شهرسازی , فروش , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد