ساعت كاری ادارات تهران در تابستان تغییر می كند؟

ساعت كاری ادارات تهران در تابستان تغییر می كند؟

به گزارش بتن آنلاین معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران در تشریح احتمال تغییر ساعت كاری ادارات اظهار داشت: در صورت عدم رعایت طرح مصرف بهینه انرژی در دستگاه های اجرایی، در مورد تغییر ساعت كاری ادارات تصمیم گیری خواهد شد.


پاشا در گفت و گو با ایسنا، گفت: هم اكنون در مورد كاهش ساعت كاری ادارات تصمیمی اتخاذ نشده است اما در اولین جلسه شورای اداری استان تهران امسال طرح مصرف بهینه در دستگاه های اجرایی مصوب شد؛ البته اگر شرایط در حالت اضطرار قرار گیرد با نظر استاندار و تشكیل كمیته ای تصمیم در مورد تغییر ساعت كاری ادارات اتخاذ خواهد شد اما فعلاً در این خصوص هیچ تصمیمی گرفته نشده است.

وی ادامه داد: به دستگاه های اجرایی تاكید شده كه تا ۴۰ درصد در مصرف انرژی صرفه جویی را در دستور كار خود قرار دهند، اگر این مورد توسط دستگاه های اجرایی رعایت نشود مجبور به تغییر ساعت كاری ادارات خواهیم بود.

پاشا در مورد ضرورت وجود مصوبه هیئت دولت برای تغییر ساعت كاری ادارات هم اظهار داشت: این مورد به استانداران تفویض اختیار شده و نیازی به مصوبه هیئت دولت نیست و جمع بندی این مورد توسط استاندار تهران صورت خواهد گرفت.
1398/03/24
13:17:43
5.0 / 5
4224
تگهای خبر: توسعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد