بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران تفاهم كردند؛

خانه بزرگ آقا ی سریال شهرزاددر قبال زمینی برای بیمارستان واگذارشد

خانه بزرگ آقا ی سریال شهرزاددر قبال زمینی برای بیمارستان واگذارشد

بتن آنلاین: برمبنای امضای تفاهم نامه ای میان بنیاد مستضعفان و شهرداری تهران، خانه بزرگ آقا در سریال شهرزاد با هدف راه اندازی بیمارستان به نهاد مدیریت شهری واگذار شد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از بنیاد مستضعفان، به دنبال اعلام آمادگی بنیاد مستضعفان برای كمك به حفظ باغات و برگزاری جلساتی بین نمایندگان این بنیاد و شهرداری تهران درباب چگونگی حفظ، احیاء و امكان استفاده مردم از باغ های تحت مالكیت این نهاد انقلابی، باغ های مذكور در قالب تفاهم انجام شده با شهرداری در اختیار این نهاد قرار گرفت.
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام نمود: محمد سعیدی كیا رئیس بنیاد مستضعفان دستور به حفظ و نگهداری از باغ های تحت مالكیت بنیاد داده و در همین راستا همكاری با شهرداری در جهت منافع عمومی شهروندان تهرانی و حفظ باغات شروع شده است. از این رو نخستین تفاهم نامه طرفین در مورد ۲ باغ تحت مالكیت بنیاد شامل باغ های عبقری و وثوق الدوله امضاء شد.
بنیاد مستضعفان با اشاره به توافقات صورت گرفته در مورد باغ عبقری بیان كرد: بر طبق این تفاهم نامه مقرر شد بنیاد مستضعفان قسمتی از باغ عبقری واقع در منطقه دو شهرداری تهران (محله سعادت آباد – خیابان عبقری) را در اختیار شهرداری قرار دهد.
این نهاد درباب سرنوشت باغ وثوق الدوله معروف به خانه بزرگ آقا و لوكیشن سریال شهرزاد واقع در منطقه ۱۴ شهری، محله پیروزی، خیابان نبرد اعلام نمود: مقرر شده است تا این باغ در قبال واگذاری زمین در همان محدوده منطقه ۱۴ برای ساخت بیمارستان به شهرداری واگذار شود.
بنیاد مستضعفان با ذكر اینكه برمبنای توافق صورت گرفته شهرداری با احیای این باغ، آنرا به یكی از مراكز فرهنگی و تفریحی عام المنفعه شهر تهران بدل كند؛ خبر داد: خوشبختانه با این اقدام هم مكانی زیبا به مجموعه های فرهنگی و تفریحی كلان شهر تهران افزوده خواهد شد و هم جهت استفاده مردم شریف و قدرشناس تهران در منطقه شرق، بیمارستانی مدرن و مجهز ساخته خواهد شد.

1397/11/29
14:55:43
5.0 / 5
4195
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد