معاون وزیر راه مطرح كرد:

اجرای ۶۰۰ كیلومتر آزادراه در كشور طی سال ۹۸

اجرای ۶۰۰ كیلومتر آزادراه در كشور طی سال ۹۸

بتن آنلاین: معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: ۶۰۰ كیلومتر آزادراه در دست اقدام داریم كه امیدواریم به بهره برداری برسد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، خیراله خادمی امروز سه شنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی آزادراه كرمانشاه- حمیل كه با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد، با اشاره به اینكه در سال های ۹۶ و ۹۷ كارهای بسیار بزرگی در زمینه پروژه های ریلی انجام شده، گفت: سه هزار و ۲۹۵ كیلومتر پروژه ریلی در كشور در حال اجرا می باشد.
وی اضافه كرد: ۹۷۰ كیلومتر از این پروژه ها آماده شده كه قسمتی از آن به بهره برداری رسیده و بخشی دیگر تا آخر سال جاری یا اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
به گفته خادمی یكی از مهمترین اقدامات انجام شده اتصال مركز استان كرمانشاه به شبكه های ریلی است. البته این پروژه ها تا مرز خسروی همچنان ادامه دارد و جزو پروژه هایی بوده كه قرارداد آن منعقد شده است.
مدیرعامل شركت ساخت و توسعه ساخت راه های روستایی اشاره كرد: در بخش آزادراهی باز اقدامات بسیار بزرگ انجام شده و تابحال یك هزار و ۱۶۷ كیلومتر بزرگراه در حال اجرا داریم كه پیشرفت فیزیكی آنان بالای ۵۰ درصد است همین طور شرایط برای اقدامات بزرگراهی در سال آینده وجود دارد.
خادمی با اشاره به اینكه در دولت یازدهم و دوازدهم ۳۵۰۰ میلیارد تومان بعنوان سهم دولت به این پروژه ها اختصاص یافته اظهار داشت: ۶۰۰ كیلومتر آزاد راه در سال ۹۸ در دست اقدام داریم كه امیدواریم به بهره برداری برسد.
به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی امسال ۲۰۰ كیلومتر آزاد راه نوسازی شده و البته همچنان حركت آزاد راه سازی ادامه دارد.
وی با اشاره به اینكه دو هزار و ۲۲۱ كیلومتر قرارداد سرمایه گذاری در دست داریم، بیان كرد: ۷ هزار و ۸۰۰ كیلومتر بزرگراه باز در حال اجرا می باشد و سالانه یك هزار و ۲۰۰ كیلومتر از پروژه های بزرگراهی تكمیل و به شبكه های بزرگراهی تحویل می شود.
خادمی اشاره كرد: آزاد راه بیستون كرمانشاه- حمیل بعنوان گلوگاهی منطقه ای مطرح است كه امیدواریم با بهره برداری آن شرایط ترافیكی منطقه بهبود یابد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: طول مسیر مشهد- تهران تا كرمانشاه به صورت آزادراه یا بزرگراه است.

1397/11/16
13:41:28
5.0 / 5
4389
تگهای خبر: آزادراه , پروژه , توسعه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد