مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سراسر كشور خبر داد

پیشتازی پیكان در مردودی تست معاینه فنی خودروهای سبك

پیشتازی پیكان در مردودی تست معاینه فنی خودروهای سبك

به گزارش بتن آنلاین مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سراسر كشور با اشاره به رمزگذاری دیتای ارسالی مراكز معاینه فنی خودروهای سنگین به سیمفا از پیشتازی پیكان در مردودی تست معاینه فنی خودروهای سبك در كشور اطلاع داد.


سعید قیصر در گفت وگو با ایسنا، با تاكید بر اتصال حدود 150 مركز معاینه فنی خودروهای سنگین به سیمفا در كشور اظهار داشت: بدین سان سازمان راهداری به سیمفا متصل شده است اما نظارت بر عملكرد این مراكز بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
وی اضافه كرد: برای صدور گواهی معاینه فنی خودروهای سنگین ابتدا اطلاعات این خودروها در سیمفا ثبت می گردد و بعد از دریافت كد تأیید سیمفا، گواهی معاینه فنی صادر می گردد.
قیصر افزود: درصدد هستیم كه دیتای ارسالی از دستگاه های تست مراكز معاینه فنی به سیمفا را به صورت رمزگذاری شده انجام دهیم تا احتمال تخلف تا حد امكان كاهش پیدا كند. با این شیوه امكان دستكاری فایل های حاصل از تست خودروها كاسته می شود و تلاش خواهیم كرد این كار ظرف دو هفته آینده صورت گیرد.
مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سراسر كشور درباره آمار خودروهایی كه بیشترین مردودی را در تست معاینه فنی خودروهای سبك داشته اند، اظهار داشت: پیكان بیشترین مردودی و بعد از آن نیسان و پراید بیشترین مردودی ها را داشته اند.1397/10/18
14:23:30
5.0 / 5
4249
تگهای خبر: خودرو , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد