طبق اعلام مركز آمار

درخواست ساخت وساز در تهران زیاد شد

درخواست ساخت وساز در تهران زیاد شد

بتن آنلاین: آمارهای اعلام شده از مركز آمار حاكی از افزایش ۳۱، ۶ درصدی واحدهای مسكونی پیش بینی شده در پروانه های صادر شده برای راه اندازی ساختمان توسط شهرداری تهران در فصل بهار امسال نسبت به فصل بهار پارینه است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، طبق اعلام مركز آمار، در فصل بهار سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۹ هزار و ۶۵۹ واحد مسكونی در پروانه های صادرشده برای راه اندازی ساختمان از طرف شهرداری تهران، پیش بینی شده است كه نسبت به فصل گذشته حدود ۳۰، ۱ درصد و نسبت به فصل مشابه پارسال حدود ۳۱.۶ درصد افزایش داشته است.
متوسط تعداد واحد مسكونی برای هر یك از این پروانه های راه اندازی ساختمان ۶.۴ واحد بوده است.
بر این اساس تعداد ۳۰۵۵ پروانه راه اندازی ساختمان توسط شهرداری تهران در فصل بهار ۱۳۹۷ صادرشده است كه نسبت به فصل گذشته حدود ۴۲، ۱ درصد و نسبت به فصل مشابه پارسال حدود ۳۴.۴ درصد افزایش داشته است.
مجموع مساحت زیربنا در پروانه های راه اندازی ساختمان صادرشده از طرف شهرداری تهران در فصل بهار ۱۳۹۷ بالغ بر ۳۵۳۷ هزار مترمربع بوده است كه نسبت به فصل گذشته حدود ۲۹، ۲ درصد و نسبت به فصل مشابه پارسال حدود۳۲.۳ درصد افزایش داشته است. متوسط مساحت زیربنای این دسته از پروانه ها در دوره ی مورد بررسی باز حدود ۱۱۵۸ مترمربع بوده است.
به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، در نیمه اول سال ۱۳۹۶ باز تعداد ۳۳ هزار و ۷۰۳ واحد مسكونی در پروانه های صادرشده برای راه اندازی ساختمان از طرف شهرداری تهران، پیش بینی شد كه نسبت به نیمه اول سال ۱۳۹۵ حدود ۲، ۸ درصد افزایش داشت. متوسط تعداد واحد مسكونی برای هر یك از این پروانه ها ۶.۹ واحد بوده است.
همین طور در نیمه اول سال ۱۳۹۶، تعداد ۴۹۰۴ پروانه راه اندازی ساختمان توسط شهرداری تهران صادرشد كه نسبت به نیمه اول سال ۱۳۹۵ حدود ۱۷، ۹ درصد افزایش را تجربه نمود.1397/09/25
14:07:38
5.0 / 5
4462
تگهای خبر: ساختمان , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد