مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبك:

مردم می توانند از تمام مراكز معاینه فنی سراسر كشور استفاده كنند

مردم می توانند از تمام مراكز معاینه فنی سراسر كشور استفاده كنند

بتن آنلاین: مدیر اجرایی معاینه فنی خودروهای سبك با اشاره به رجوع تعداد زیاد شهروندان برای دریافت گواهی معاینه فنی و تشكیل صف مقابل در مراكز معاینه فنی اظهار داشت: شهروندان تهرانی می توانند از تمامی مراكز معاینه فنی سراسر كشور استفاده كنند. به صورت قطع مراكز اطراف شهر تهران می توانند خدماتی با همان كیفیت مراكز معاینه فنی پایتخت ارائه نمایند.سعید قیصر در گفت وگو با ایسنا افزود: تمامی مراكز معاینه فنی سراسر كشور به سامانه «سیمفا» متصل هستند و كیفیت عرضه خدمات در تمامی این مراكز تفاوتی ندارد بنابراین شهروندان می توانند از تمامی مراكز استفاده كنند. دریافت معاینه فنی خودرو توسط تهرانی ها در دیگر شهرها از اتلاف وقت شهروندان جلوگیری می كند و این معاینه فنی دارای اعتبار است.

وی اضافه كرد: افرادی كه خودروی آنها معاینه فنی ندارد، روزانه ۵۰ هزار تومان جریمه خواهند شد و چنانچه تا روز بعد معاینه فنی دریافت نكنند برای روز جدید هم جریمه می شوند. فاز دوم طرح ترافیكی «كاهش آلودگی هوای شهر» با هدف اعمال ممنوعیت یا اقدامات بازدارنده برای تردد خودروهای فرسوده و به تبع آن كاهش ترافیك و آلودگی هوا، اجرا شده است.

قیصر در انتها اظهار داشت: این طرح قرار بود كه در ۹ كلانشهر اجرا شود و هم اكنون در تهران اجرایی شده است. زیرساخت های لازم برای اجرای آن در هشت كلان شهر دیگر مهیا شده است. سامانه «سیمفا» به سامانه پلیس متصل است و به صورت كامل داشتن معاینه فنی خودروها توسط دوربین ها كنترل می گردد و چنانچه خودرویی معاینه فنی نداشته باشد، اعمال قانون خواهد شد.1397/09/04
17:14:30
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: آلودگی , پایتخت , تردد , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد