انتخاب حناچی توسط شورای 1000 نفره

انتخاب حناچی توسط شورای 1000 نفره

بتن آنلاین: رئیس كمیته ایمنی شورای شهر تهران عنوان نمود كه حناچی نتیجه همفكری 1000 نفر بوده است.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، شهربانو امانی پگاه امروز در نطق قبل از دستور خود با اشاره به آغاز هفته وحدت و ضرورت دوستی و مودت میان مسلمانان، اظهار داشت: 14 ماه از شروع به كار رسمی شورای شهر پنجم می گذرد كه برای سومین بار مبادرت به انتخاب شهردار كردیم كه این انتخاب ها ماحصل یك جمع بزرگتری از مردمی است كه هر كدام دغدغه شهر دارند.

وی با اشاره به اینكه جامعه نسبت به انتخاب شهردار حساس شده بود و از راه رسانه ها، شبكه اجتماعی، تماس ها و مصاحبه ها به بیان نكته نظرات خود می پرداختند، اظهار داشت: به جرأت می توانم بگویم كه این انتخاب شهردار، انتخاب جمع بزرگتری از ما اعضای شورا بود اما به واسطه نظر ما 21 نفر شهردار برگزیده شد.

وی با اشاره به اینكه این پدیده اجتماعی با ارزشی است كه سبب تكاپو و سرزندگی می شود، اشاره كرد: البته این اقدام شورایی ما زمانی تكمیل میگردد كه همه حتی اگر شهردار كاندیدای ما نبوده باشد به این انتخاب تمكین نماییم وگرنه به مانند یك بازی كودكانه میگردد.

امانی با اشاره به اینكه از دولتمردان و نمایندگان مجلس توقع دارم كه در امور مرتبط به توسعه كشور و شهر توجه نمایند، اظهار داشت: بی گمان همه اندیشه ها و همه ظرفیت ها بالاترین سرمایه های عرضه شده در این میدان محدود بودند و همگی سهمی از خلق این زیبایی یعنی انتخاب حناچی آن هم با نظر هزاران نفر شده كه اعتماد كم سابقه ای را به بدنه شهرداری نشان داده است.

وی با اشاره به اینكه شفافیت اجتماعی را پس از رسانه ها می توان به حساب شوراها گذاشت، اضافه كرد: شهردار تهران در نتیجه همفكری 1000 نفره و به واسطه ما 21 نفر انجام شد.
1397/08/29
14:33:29
5.0 / 5
4298
تگهای خبر: توسعه , دولت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد