در مراسم افتتاح مركز روزانه توانبخشی و آموزشی افراد ضایعات نخاعی طرشت عنوان شد

لزوم تقویت تشكل های مردمی برای آموزش افراد دارای صدمه نخاعی

لزوم تقویت تشكل های مردمی برای آموزش افراد دارای صدمه نخاعی

بتن آنلاین: همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی، مركز روزانه توانبخشی تحت حاد افراد دارای صدمه نخاعی طرشت توسط مركز پشتیبانی از معلولین ضایعات نخاعی ایران و با حمایت شهرداری منطقه دو با حضور معاون وزیر، شهردار منطقه ۲ و سفیر كشور ژاپن افتتاح و به بهره برداری رسید.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مركز روزانه توانبخشی و آموزشی افراد دارای صدمه نخاعی توسط مركز پشتیبانی از معلولین ضایعات نخاعی ایران و با هدف عرضه خدمات آموزشی، توانبخشی و اسكان موقت به منظور بازگشت مجدد به خانواده و جامعه با حمایت شهرداری منطقه ۲ تهران درمحله طرشت راه اندازی شد.

رسول كشت پور شهردار منطقه ۲ در این مراسم با تاكید بر لزوم تقویت تشكل های مردمی در مبحث آموزش به خانواده ها و افراد دارای صدمه نخاعی اظهاركرد: مركز توانبخشی و آموزشی افراد ضایعات نخاعی بعنوان مركز حمایتی نقش مهمی را درزیست افراد دارای ضایعه نخاعی و خانواده آنها ایفا می نماید و بنده امید دارم كه با هدایت صحیح فرهنگی جامعه، تعداد این مراكز هیچگاه افزوده نشود و به نقطه ای برسیم كه با داشتن سبك زندگی درست و پرهیز از رفتارهای ناشیانه در حین كار و رانندگی، باعث تولید عارضه جبران ناپذیری همچون ضایعه نخاعی برای خود و دیگران نشویم.

رسول كشت پور شهردار منطقه ۲ همینطور اضافه كرد: از همه دست اندكارانی كه این مركز را فعال نموده اند قدردانی می كنم و معتقدم مسئولیت اجتماعی ما در مقابل افراد توان یاب فراهم آوردن زیرساختها و زمینه هایی برای تسهیل زندگی ایشان است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، گفتنی است مركز روزانه توانبخشی تحت حاد افراد دارای صدمه نخاعی طرشت شامل امكانات و فضاهای مختلف همچون فیزیوتراپی، كاردرمانی، ارتوپدی فنی، كلینیك زخم بستر و همینطور پیگیری و مداخلات مددكاری جزء نخستین مراكز عرضه خدمات بین راهی است كه صدمه دیدگان نخاعی با اقامت چند ماهه در آن، جهت بازتوانی و حضور در جامعه آمادگی لازم را بدست خواهد آورد. این مركز در دوشیفت كاری قادر خواهد بود به ۱۰۰ نفر از توانخواهان عرضه خدمت نماید.

مركز توانبخشی و آموزشی افراد ضایعات نخاعی طرشت واقع در محله طرشت، خیابان شهید عابدی، انتهای خیابان مریم واقع می باشد و شهروندان می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۴۴۲۷۰۵۶۶ تماس حاصل فرمایند.
1397/04/30
18:46:22
5.0 / 5
4984
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد