عضو هیات نمایندگان اتاق ایران خبر داد:

استقبال بخش خصوصی از تجدید نظر در تعرفه گذاری كالا و كشتی

استقبال بخش خصوصی از تجدید نظر در تعرفه گذاری كالا و كشتی

بتن آنلاین: رئیس كمیسیون مسئولیت اجتماعی و حاكمیت شركتی اتاق ایران، اظهار داشت: توسعه زیرساخت های بنادر همیشه نیاز بخش خصوصی بوده و سرمایه گذاری قطری ها در بنادر ایران از اتفاقات مثبت سال جدید است.به گزارش بتن آنلاین به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، فاطمه دانشور در مورد تاثیر سرمایه گذاری قطری ها در بنادر ایران در جهت توسعه تجارت كشور، اضافه كرد: خوشبختانه دولت با اقدامات و تلاش های ارزشمند سازمان بنادر و دریانوردی توانسته است در جهت توسعه بنادر كشور گام بردارد.
وی تصریح كرد: اگر بنادر ایران توسعه پیدا كنند می توان شاهد رشد مثبت اقتصادی كشور بود. بنابراین این حوزه اهمیت بسیار زیادی دارد كه متاسفانه سال های گذشته مورد بی مهری قرار گرفته بود.
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی صنایع، معادن وكشاورزی ایران با اشاره به اینكه بنا شده سازمان بنادر امسال به سمت تجدید نظر در تعرفه گذاری كالا و كشتی حركت نماید، اظهار داشت: این اتفاق كمك قابل توجهی به تجار خواهد نمود و ما از كاهش تعرفه استقبال می نماییم چون كه قدرت رقابت ما افزوده می شود.
وی خاطرنشان كرد: با عنایت به اینكه سال ۹۷ به سال پشتیبانی از كالای ایرانی نامگذاری شده است، یكی از طریق های رسیدن به این مورد صادرات كالاهای ایرانی است. از این رو با توسعه بنادر كشور می توان به سمت صادرات و تقویت تولیدات داخلی حركت كرد.

1397/01/26
14:36:57
5.0 / 5
4451
تگهای خبر: توسعه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد