هوای تهران در آخرین روز سال چگونه خواهد بود؟

هوای تهران در آخرین روز سال چگونه خواهد بود؟

بتن آنلاین: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم در تهران طی روز جاری اطلاع داد و اظهار داشت: فردا هوای تهران بین هوای سالم و ناسالم برای گروه های حساس در نوسان خواهد بود.


حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، شرایط كیفی هوای تهران را پیش بینی نمود و اظهار داشت: وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی روز جاری (دوشنبه) در شرایط سالم خواهد بود و انتظار می رود همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده ها تا روز سه شنبه، شرایط كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.
وی ادامه داد: هم اكنون میانگین شاخص كیفیت هوای شهر تهران ۸۶ و هوای تهران در شرایط سالم می باشد.
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در ادامه شرایط جوی تهران را پیش بینی نمود و اظهار داشت: بر مبنای نتایج پارامترهای هواشناسی پیش بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، برای برخی ساعات روز جاری (دوشنبه) وزش باد موثر (بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه) انتظار می رود.
به گفته شهبازی، با برقراری جوی نسبتا آرام در روز سه شنبه، تنها برخی ساعات همراه با وزش باد موثر خواهد بود. این شرایط در روز چهارشنبه كمابیش ادامه خواهد داشت و همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر، در بعضی ساعات وزش باد شدید (بزرگی بین ۸ تا ۱۰ متر بر ثانیه) از سمت نواحی غربی و جنوب غربی پیش بینی می گردد.
این كارشناس شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها اظهار نمود: دمای تهران طی دو روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.1396/12/28
19:55:43
5.0 / 5
5293
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد