طلای جهانی به چراغ قرمز فدرال رسید

طلای جهانی به چراغ قرمز فدرال رسید

به گزارش بتن آنلاین، قیمت جهانی طلا امروز چهارشنبه ثابت بود چونکه سرمایه گذاران منتظر آخرین جلسه سیاستگذاری فدرال رزرو برای سرنخ های تازه در مورد زمان شروع کاهش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا بودند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، هر اونس طلا تقریبا بدون تغییر به ۲۳۲۹ دلار و ۶۶ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا با ۰.۲ درصد افزایش به ۲۳۳۸ دلار و ۷۰ سنت رسید.
ادوارد میر، تحلیلگر مارکس اظهار داشت که بازار طلا چند هفته ای است که ثابت بوده و در بازه محدودی قرار دارد و افزود که قیمت شمش امکان دارد اواخر سال جاری افزایش یابد.
جروم پاولپیش از انتشار صورتجلسه فدرال رزرو اظهار داشت که ایالات متحده در «مسیر کاهش تورم» است، اما سیاستگذاران پیش از کاهش نرخ ها به داده های بیشتری نیاز داشتند تا تأیید کنند که قرائت های ضعیف تر اخیر تورم تصویر دقیقی از این مورد عرضه می کند. مبحث دیگر برای سرمایه گذاران، داده های استخدام و مطالبات بیکاری هفتگی است که مقرر است منتشر شود و گزارش حقوق و دستمزد غیرکشاورزی که مقرر است روز جمعه منتشر شود.
طبق گزارش CME FedWatch Tool، معامله گران هم اکنون با احتمال ۶۷ درصد کاهش نرخ بهره فدرال رزرو در ماه سپتامبر قیمت گذاری می کنند. نرخ بهره پایین تر، هزینه فرصت نگهداری شمش بدون بازده را می کاهد.
طبق گزارش رویترز، در همین حال، یک نظرسنجی در قسمت خصوصی نشان داد که فعالیت خدمات چین با کمترین سرعت در ۸ ماه گذشته گسترش یافته است و اعتماد به پایین ترین سطح چهار ماهه در ژوئن رسیده است.
دربازار سایر فلزات ارزشمند، نقره با ۰.۳ درصد افزایش به ۲۹.۶۰ دلار در هر اونس رسید، پلاتین با ۰.۶ درصد افزایش به ۹۹۶ دلار و ۷۰ سنت رسید و پالادیوم با ۰.۵ درصد کاهش به ۱۰۱۶ دلار و ۳۴ سنت رسید.
منبع:

1403/04/13
10:04:55
5.0 / 5
67
تگهای خبر: خدمات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد