نماینده مردم شوش در مجلس:

نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش جدی گرفته نشد

نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش جدی گرفته نشد

به گزارش بتن آنلاین، نماینده مردم شوش در مجلس با انتقاد از وضعیت کُند روند اجرای نهضت ملی مسکن در این شهرستان اظهار داشت: شورای مسکن خصوصاً مسئولان متولی باید توجه جدی تری به این امر داشته باشند.محمد کعب عمیر در گفت و گو خبرنگار مهر بیان کرد: نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش وضعیت خوبی ندارد چونکه شهرهای همجوار پیشرفت نسبتاً خوبی در این نهضت دارند ولی شوش همچنان درگیر تامین زمین برای این پروژه مهم می باشد.
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس اظهار داشت: از مسئولان متولی انتظار می رود که مشکلات نهضت ملی مسکن را بصورت ویژه در نشست های مستمر برطرف کند تا هرچه سریع تر کلنگ شروع این نهضت در شوش به زمین زده شود.
وی اضافه کرد: چندین ماهه است که مشکل زمین این طرح کماکان در شوش برطرف نشد، اگر این مشکل در سطح شهرستان قابل حل شدن نیست باید مسئولان از استان پیگیر باشند.
کعب عمیر اشاره کرد: مسکن با اهمیت ترین نیاز ضروری مردم محسوب می شود، نیازی که امروز به اصلی ترین دغدغه روز جامعه تبدیل گشته و بدین جهت مسئولان مربوطه باید تلاش بیشتری را برای این مساله داشته باشند.
وی با انتقاد از وضعیت کُند روند اجرائی نهضت ملی مسکن در شهرستان شوش اظهار داشت: از فرماندار شوش که به عنوان رییس شورای مسکن می باشد، انتظار می رود تا این مساله را در اولویت کاری قرار داده و در یک بازه زمانی مشخص مشکل زمین مورد نیاز نهضت ملی مسکن را برطرف کند.


منبع:

1401/09/05
19:47:04
5.0 / 5
234
تگهای خبر: پروژه , مجلس , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد