آغاز فروش ضایعات آهنی شهرداری تهران در بورس

آغاز فروش ضایعات آهنی شهرداری تهران در بورس

به گزارش بتن آنلاین، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهر شهرداری تهران از آغار فرآیند فروش ضایعات آهنی شهرداری تهران در بورس کالا اطلاع داد.


هادی علیرضایی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه برای نخستین بار شهرداری تهران فروش ضایعات خویش را از راه بورس کالا انجام خواهد، اظهار داشت: شهرداری تهران در نظر دارد برای نخستین بار ضایعات آهنی خویش را در بورس کالا به فروش برساند که تا چند روز دیگر مقدمات آن انجام شده و بزودی ضایعات از راه بورس با قیمت واقعی و شفاف به فروش می رسد.
وی با اشاره به اینکه ضایعات آهنی همچون عرشه های پل، در خطوط مترو و... متعلق به شهرداری است، اظهار داشت: عرضه ضایعات در بورس کالا را از ضایعات آهن آغاز کرده و در نظر داریم تا به فروش سایر ضایعات تسری بخشیم و حدودا هر چیزی را که بتوانیم در بورس کالا عرضه نماییم را در جهت شفافیت در بورس عرضه می نماییم چون که هم خریدار و هم فروشنده مشخص است و نظارت بر آن صورت می گیرد و بعنوان اتاق شیشه ای همه معاملات را مردم می بینند.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهر شهرداری تهران ضمن اشاره به ارزش ریالی این ضایعات اضافه کرد: همین حالا یکی از مزایده های ضایعات آهن ما، ۳۳۰۰ تن ضایعات آهن است که برآورده مالی آن ۳۰ میلیارد تومان است که مزایده آن درحال برگزاری است؛ اما وقتی فروش ضایعات وارد بورس شود هم شفاف سازی صورت گرفته و هم قیمتها واقعی تر می شود.
1401/07/05
14:47:43
5.0 / 5
147
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد