چند واحد مسکن مهر پردیس و پرند باقی مانده است؟

چند واحد مسکن مهر پردیس و پرند باقی مانده است؟

به گزارش بتن آنلاین مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران جزئیات واحدهای مسکن مهر باقی مانده پرند و پردیس را شرح داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از اداره کل راه و شهرسازی استان تهران، خلیل محبت خواه در جلسه شورای مسکن استان تهران به ریاست استاندار، گزارشی از آخرین وضعیت مسکن مهر زیر پوشش ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان تهران و همینطور شهرهای جدید پرند، پردیس و اندیشه عرضه کرد.
وی اظهار داشت: تنها در دو شهر جدید پرند و پردیس واحدهای باقی مانده مسکن مهر داریم، در شهر جدید پرند ۹۵ هزار و ۷۴۵ واحد مسکن مهر تکلیف بوده است که ۹۰ هزار و ۱۵۷ واحد در مرحله اتمام نازک کاری بوده و بیشتر از ۵ هزار واحد باقی مانده است.
مسکن مهر پرند سال جاری تمام می شود
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: پیشرفت در پرند رو به رشد است و تا آخر سال عملیات اجرایی مسکن مهر به اتمام خواهد رسید.
محبت خواه اضافه کرد: در شهر جدید پردیس ۸۴ هزار و ۱۴۲ واحد مسکن مهر در تعهد شهرهای جدید بود که ۷۶ هزار و ۳۳۶ واحد در مرحله اتمام است.
وی پیشرفت فیزیکی ساخت واحدها در پرند را ۹۸ و پردیس ۹۴ درصد اعلام نمود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه اضافه کرد: در شهر جدید پردیس ۴۰ هزار و ۳۰ واحد بدون برگزاری مراسم افتتاح درحال تحویل به متقاضیان است.
استاندار تهران: مسکن مهر پردیس هر چه سریع تر زمان بندی اتمام پروژه ها را اعلام کند
محسن منصوری استاندار تهران هم در ادامه این جلسه از مدیران شهر جدید پردیس خواست تا هرچه سریع تر نسبت به عرضه جدول زمانبندی اتمام پروژه ها با افق آخر سال ۱۴۰۰ اقدام نماید.
استاندار تهران به اداره کل تعاون صریحاً دستور داد تا مشکلات تعاونی های مسکن مهر بنیاد مسکن را هرچه سریع تر مرتفع کنند و در جلسه آینده شورای مسکن گزارشی در این خصوص عرضه شود.
منصوری دولت سیزدهم را متعهد به انجام تعهدات دولت های پیشین دانست و اظهار داشت: از حق مردم به هیچ وجه کوتاه نمی آییم و پرونده پروژه مسکن مهر باید هرچه سریع تر بسته شود.

1400/09/14
22:01:48
5.0 / 5
670
تگهای خبر: پروژه , دولت , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد