گزارش بتن آنلاین؛

مبلغ اقساط وام ودیعه مسكن بعلاوه جدول

مبلغ اقساط وام ودیعه مسكن بعلاوه جدول

به گزارش بتن آنلاین وام ودیعه مسکن که ثبت نام آن شروع شده، در ۳ نرخ ۷۰، ۴۰ و ۲۵ میلیون تومانی برای تهران، کلانشهرها و سایر شهرها پرداخت می شود که رقم اقساط هر مدل با عنایت به نرخ سود و مدت بازپرداخت، متفاوت می باشد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، اعطای وام ودیعه مسکن که از سال قبل و با مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا برای پشتیبانی از مستأجران شروع شده بود، بار دیگر امسال تمدید شده و در مصوبه سال جاری این ستاد، بر تطابق عینی شرایط این تسهیلات با شرایط مذکور در مصوبه سال قبل ستاد کرونا دارد.
بنابراین به نظر می آید تسهیلات ۷۰ میلیون تومانی در تهران با بازپرداخت ۵ ساله و نرخ سود ۱۳ درصد به واجدان شرایط داده می شود که رقم اقساط آن ماهانه یک میلیون و ۵۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود.
همچنین تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی متقاضیان ۸ کلانشهر کرج، قم، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد، کرمانشاه و اهواز با نرخ سود ۱۳ درصد و بازپرداخت ۳ ساله اعطا می شود که در این صورت مبلغ اقساط آن، یک میلیون و ۳۴۷ هزار و ۷۵۰ تومان خواهد بود.
رقم اقساط تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی به مستأجران سایر شهرها که با نرخ سود ۱۳ درصد و بازپرداخت ۳ ساله اعطا می شود، ۸۴۲ هزار و ۳۴۸ تومان برآورد می شود. شهر تهران ۸ کلانشهر سایر شهرها رقم وام ودیعه ۷۰ میلیون تومان ۴۰ میلیون تومان ۲۵ میلیون تومان نرخ سود ۱۳ درصد ۱۳ درصد ۱۳ درصد مدت بازپرداخت ۵ ساله ۳ ساله ۳ ساله رقم اقساط ۱.۶ میلیون تومان ۱.۳ میلیون تومان ۸۴۲ هزار تومان

1400/03/28
20:44:31
5.0 / 5
338
تگهای خبر: ثبت نام , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد