یك مقام مسئول اعلام كرد

شروع بهره برداری از سامانه جامع تجاری سازمان راهداری

شروع بهره برداری از سامانه جامع تجاری سازمان راهداری

بتن آنلاین: یک مقام مسئول اظهار داشت: سامانه جامع تجاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای (TIS) به بهره برداری رسید.به گزارش بتن آنلاین به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، حمیدرضا شهرکی ثانوی مدیرکل دفترامور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: بمنظور مدیریت اطلاعات بخش تجاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، این سامانه طی یک پروسه ۹ ماهه و جلسات گوناگون کارشناسی طراحی و به بهره برداری رسید.
وی اضافه کرد: این سامانه یک سیستم پشتیبانی تصمیم گیری (DSS)، شمرده می شود و قادر به مدیریت قراردادهای بهره برداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در حوزه تجاری است. همین طور اطلاعات کلیه اموال این سازمان در بخش تجاری شامل تابلوهای تبلیغاتی، پل های عابر پیاده، پایانه های بار دولتی، کاربری های خارج از پایانه، غرف حمل و نقلی، تجاری و غیره، جمع آوری و مدیریت می شود.
شهرکی اشاره کرد: تهیه نقشه های GIS از اموال و پراکندگی آنها در سطح کشور، تهیه گزارش ها و داشبوردهای مدیریتی و راهبردی از اطلاعات قراردادها و اموال از نقاط قوت این سامانه است.
مدیرکل دفتر امور سرمایه گذاری و نظارت بر بهره برداری گفت: مقرر است در فاز دوم با تهیه اپلیکیشن موبایلی مبتنی بر اندروید و با بهره گیری از پروتکلهای Gtoz-Gtoc خدمات متنوعی به سرمایه گذاران و متقاضیان سرمایه گذاری در بخش های مختلف حوزه تجاری ارائه و همین طور اطلاع رسانی های مختلفی به شهروندان ذینفع در این عرصه صورت گیرد.
وی تصریح کرد: پیاده سازی فاز اول این سامانه شامل ورود اطلاعات پایه اموال سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با همکاری کارشناسان تجاری ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های سراسر کشور، انجام شد.
گفتنی است، سامانه بوسیله نشانی tis.rmto.ir قابل استفاده و بهره برداری است.


منبع:

1400/02/15
21:49:17
5.0 / 5
355
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد