مسجدجامعی:

باید از ساختمان باارزش روزنامه اطلاعات بهره برداری مناسبی شود

باید از ساختمان باارزش روزنامه اطلاعات بهره برداری مناسبی شود

به گزارش بتن آنلاین یک عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: باید از ساختمان باارزش روزنامه اطلاعات بهره برداری مناسبی شود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، احمد مسجدجامعی در دویست و هشتاد ونهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری با اشاره به در پیش رو بودن روز رادیو اظهار داشت: نخستین بار با صدای اینجا تهران است؛ رادیو ایران شروع به کار کرد. ساختمانی که شهرداری تهران در آن مستقر است هیچ تباری ندارد. یک زمانی ساختمان وزارت کشور بود و شهرداری در ساختمان بلدیه بود و سپس به ایرانشهر و سپس ساختمان حزب ایران نوین و در نهایت به مکان فعلی در خیابان بهشت جابجا شد. در صورتیکه همه جای دنیا خصوصاً شهرهای کشور ما ساختمان های شهرداری تبار دارند.
عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: تذکری درباره ساختمان روزنامه اطلاعات می دهم که زمانی فروش آن در صحن ارائه شد و با مخالفت شورای شهر به فروش نرفت. این ساختمان حداقل بیش از ۸۰ سال سابقه دارد و پیش از آن انجمن معارف در آن بود. این ساختمان بنای محکمی است که سه دوره معماری پهلوی اول، دوم و جمهوری اسلامی در آن روزآمد شده است.
وی اشاره کرد: چنین ساختمان هایی با این ارزش ها را داریم که باید از آنها استفاده بهینه نماییم چونکه از نظر معماری و سابقه در شهر تهران واجد ارزش هستند. باید از این ساختمان باارزش که متعلق به شهرداری است بهره برداری مناسبی شود.
منبع:

1400/02/05
21:14:12
5.0 / 5
315
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد