در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران محقق شد

ادغام دو معاونت شهرداری تهران رأی آورد

ادغام دو معاونت شهرداری تهران رأی آورد

به گزارش بتن آنلاین اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۶ رای موافق با ادغام دو معاونت برنامه ریزی و توسعه و منابع انسانی موافقت کردند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه علنی این شورا بررسی لایحه ادغام دو معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی در دستور کار خود داشتند که در همین راستا حامد مظاهریان، معاون برنامه ریزی و توسعه و سرپرست معاونت منابع انسانی، اظهار داشت: این مجموعه با این ادغام می تواند چابک تر و به صورت فرابخشی در شهرداری تهران عمل کند. این اقدام انقلابی و عجیبی نیست و ۱۸ کلانشهر ایران هم این ادغام را انجام داده اند. همه شهرها این کار را کرده اند؛ چون که نقشه راه تحول اداری کشور است و سازمان استخدامی کشور هم بر این مسئله پافشاری دارد چون که کلانشهرها آنرا انجام دادند.
وی در واکنش به اینکه چرا شهرداری خودش اقدام نکرده است؟ اظهار داشت: چون شورا اجبار کرد که برای اصلاح ساختار تفسیر آنرا به شورا عرضه نماید.
مظاهریان درباره نگرانی از تعدیل نیروهایی که به صورت پیمانکاری و قراردادی با شهرداری در حال کار هستند به دنبال ادغام دو معاونت اظهار داشت: زمانی که من وارد شهرداری شدم ۶۵ هزارنفر نیرو داشت و الان ۵۹ هزار نفر نیرو دارد و هیچ تعدیلی صورت نگرفت بلکه ورودی را کنترل کردیم و خروج را آزاد و به صورت انگیزشی انجام دادیم. این تعهد را می دهم که این اقدام بر اساس تعدیل نیست.
به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر تهران با۱۶ رأی موافق با ادغام دو معاونت برنامه ریزی و توسعه و منابع انسانی موافقت کردند.1399/12/05
14:13:37
0.0 / 5
711
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد