تاكید عضو شورا بر ضرورت پیشبینی نیازهای آتش نشانان در بودجه ۱۴۰۰

تاكید عضو شورا بر ضرورت پیشبینی نیازهای آتش نشانان در بودجه ۱۴۰۰

به گزارش بتن آنلاین رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی در جلسه بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای آتش نشانان در سال ۱۳۹۹ بر ضرورت پیشبینی نیازهای آتشنشانان، نوسازی ایستگاهها و اعتبار برای بازنشستگی قبل از موعد آتشنشانان در بودجه سال ۱۴۰۰ تاکید نمود.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مجید فراهانی در جریان این جلسه اظهار داشت: فعالیت کارکنان سازمان آتش نشانی در دوره کرونا قابل تقدیر بود چون که این عزیزان هم فعالیت معمول خود در ارتباط با ایمنی شهروندان را انجام دادند و هم آنکه ضدعفونی مراکز مختلف را بر عهده داشتند.
عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: این عزیزان در پاندمی کرونا شیفت های اضافی در سطح شهر داشتند و از جان و دل مایه گذاشتند و بنابراین باید فکر اساسی برای جبران اقدامات آنان داشته باشیم.
فراهانی ضمن اشاره به بازدیدی که از این مجموعه داشت، بیان نمود: واقعا فضای فعالیت و کار دوستان آتش نشانی مناسب نمی باشد چون که مدت طولانی فعالیت کرده، شیفت کاری و زندگی خویش را در آن مجموعه گذراندند، در صورتیکه بسیاری از این ایستگاه ها عمری ۴۰ ساله دارند.
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران اضافه کرد: بعضی از این ساختمان ها فرسوده است که باید فکر اساسی در این حوزه انجام بدهیم.
فراهانی اظهار داشت: افزایش بالابرها و نردبان ها جزواتفاقات خوب سال قبل بود. دغدغه ما این است که مشکلات سازمان آتش نشانی و آتش نشانان حل شود و معتقدیم به میزانی که این مشکلات حل شود سرعت در کیفیت خدمات دهی به شهروندان هم بیشتر می شود.
طبق گزارش دفتر این عضو شورای شهر تهران، در انتها خاطرنشان کرد: باید نیازهای آتش نشانان، نوسازی ایستگاهها و اعتبار برای بازنشستگی قبل از موعد آتش نشانان در بودجه سال ۱۴۰۰ را هم پیش بینی نمود.1399/11/27
21:15:17
0.0 / 5
624
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد