وزیر راه:

پروژه راه سازی سرخه- سمنان گشایش ارتباطات منطقه ای را مهیا كرد

پروژه راه سازی سرخه- سمنان گشایش ارتباطات منطقه ای را مهیا كرد

بتن آنلاین: وزیر راه ضمن اشاره به کلنگ زنی سال قبل محور سمنان- سرخه و بهره برداری از آن، اظهار داشت: این پروژه راه سازی گشایش ارتباطات منطقه ای را مهیا کرده است.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد اسلامی، بامداد پنج شنبه در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان، از پروژه راه سازی سرخه- سمنان بازدید به عمل آورد و در حاشیه این بازدید به خبرنگاران، بیان نمود: این پروژه توانسته خوشبختانه گشایش خوبی را داشته باشد چونکه منطقه پر تردد است و می طلبد که یک محور با استانداردهای بهتری در این منطقه وجود داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه سال قبل این طرح کلنگ زنی و سال جاری خوشبختانه بهره برداری خوبی از آن شده است، ابراز کرد: یکی از اولویت های وزارتخانه اتمام پروژه هایی است که بتواند به توسعه اقتصادی مناطق کمک نماید که در این حوزه راه، دارای اهمیتی بسزا است.
معاون عمرانی استاندار سمنان هم در حاشیه این بازدید درباره پروژه راه سازی سمنان- سرخه به خبرنگار مهر، اظهار داشت: طول محور ۱۱.۵ کیلومتر است و قرار داد ساخت آن تیرماه ۹۸ منعقد و تاریخ اتمام آن تیرماه ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.
منوچهر فخری با اشاره به اینکه مبلغ قرارداد این طرح راه سازی ۳۱ میلیارد تومان برآورد شده است، بیان نمود: این محور دارای پیشرفت فیزیکی ۵۱ درصدی است و همینطور تا کنون ۱۱ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت آن صرف شده است.
وی با اشاره به اینکه این طرح برای اتمام به ۴۵ میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز دارد، تصریح کرد: امروز با حضور وزیر درباره تسریع در عملیات ساخت و ساز این طرح دستوراتی داده شده است.
وزیر راه مقرر است در ادامه سفر دو روزه خود به استان سمنان، بازدیدی از پروژه های شهرستان شاهرود هم داشته باشد.


منبع:

1399/10/26
23:08:23
0.0 / 5
904
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد