مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تأكید كرد

تكنولوژی های جدید چاره معضلات پایتخت

تكنولوژی های جدید چاره معضلات پایتخت

مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر اظهار داشت: با استفاده از تكنولوژی های جدید می توان ظرفیت هایی را برای حل مسائل پایتخت ایجاد كرد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، سید علی مفاخریان با اشاره به نشست خود با مسؤلان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اظهار نمود: امروزه رویکرد بازارها به سمت فعالیت در فضای مجازی تغییر کرده است. مشاغل مجازی می توانند خدمات شهری را تسهیل و خیلی از معضلات را رفع کنند اما هم اکنون متولی در شهر برای این امر وجود ندارد. شرکت ساماندهی می تواند با فراهم کردن زیرساختهای فناورانه، پل ارتباطی شهرداری با مجموعه شرکت های مجازی باشد.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل به برگزاری یک وبینار تخصصی جهت بررسی نیازهای فناورانه شرکت ساماندهی با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری اشاره نمود و اظهار داشت: بعضی از راهکارهای طرح شده در این وبینار، امکان کاهش یا رفع کامل آلودگی ها و عوامل مزاحمت بعضی از اصناف را فراهم نموده که با استفاده از آن، فعالیت آن واحدها در محدوده شهری با شرط اعمال روش فناورانه می تواند تثبیت شود.
طبق گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، او در آخر تصریح کرد: شهرها، امروز برای حل مسائل خود به فناوری های منحصر به فرد نیاز دارند و باید این فرصت برای طرح و بررسی ایده ها فراهم گردد.1399/05/29
20:54:36
5.0 / 5
1722
تگهای خبر: آلودگی , پایتخت , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد