مدیركل راه و شهرسازی استان تهران:

اسامی مشمولان دریافت وام ودیعه مسكن فردا به بانك ها اعلام می شود

اسامی مشمولان دریافت وام ودیعه مسكن فردا به بانك ها اعلام می شود

مدیركل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: روند معرفی متقاضیان تسهیلات كمك ودیعه اجاره به 19 بانك و مؤسسه اعتباری از فردا 21 مرداد شروع می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه با اشاره به زمان معرفی متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه اجاره به بانک ها گفت: متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل اطلاعات وام اجاره مسکن اقدام نموده اند، این تکمیل اطلاعات تا بیستم مردادماه ادامه دارد.
وی اضافه کرد: در همین راستا از فردا ۲۱ مرداد ماه معرفی به بانک مطابق اعلام معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی شروع می شود تا متقاضیان نسبت به تکمیل پرونده خود در بانکهای عامل (۱۷ بانک و ۲ مؤسسه اعتباری) مطابق با بیان بانک مرکزی اقدام نمایند.
وی اظهار داشت: برمبنای سهمیه ای که هر بانک دارد، متقاضی می تواند شعبه بانک مورد نظر خودرا مشخص نماید.
محبت خواه زمان پرداخت تسهیلات وام اجاره را مربوط به سیستم بانکی دانست و اضافه کرد: بازپرداخت اقساط این تسهیلات برای تهرانی ها ماهانه ۵۴۰ هزار تومان و برای کلانشهرها ۳۲۰ هزار تومان و سایر شهرها ۱۶۰ هزار تومان است.
وی اعلام مشخصات افراد واجد شرایط را منوط به تصمیم نهایی وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی عنوان نمود و اظهار داشت: باتوجه به سرعت اقدامات معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی به زودی مشخصات افراد واجد شرایط مطابق برنامه زمان بندی پالایش و اعلام خواهد شد.

1399/05/22
22:04:48
5.0 / 5
2035
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد