معاون استانداری تهران اعلام كرد

آغاز فعالیت ادارات از فردا

آغاز فعالیت ادارات از فردا

به گزارش بتن آنلاین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران درباره آغاز فعالیت ادارات از فردا با آخر تعطیلاتی رسمی نوروزی، اظهار داشت: تا زمانی كه دولت تصمیمی نگیرد طبق روال قبل درباره فعالیت ادارات از فردا عمل خواهد شد.


محمد امامی امین در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: اگر امروز دولت تصمیمی بگیرد قاعدتا اطلاع رسانی خواهد شد و بر مبنای تصمیم جدید عمل می شود ولی تا لحظه انتشار این خبر تصمیم جدیدی در خصوص تعطیلی و... به ما اعلام نشده است انشاالله هرچه كه صلاح است دولت تصمیم گیری كند و به ما اعلام گردد تا پیگیری نماییم.
وی در پاسخ به این سؤال كه اگر تصمیم جدید اتخاذ نشود نحوه فعالیت به روال سابق خواهد بود یا خیر؟ اظهار داشت: به شكل سابق است البته پیشتر دولت بخشنامه ای در مورد دوركاری ابلاغ كرده بود كه بخش عمده ای از پرسنل تقلیل پیدا كرده بود و حضور افراد به حداقل رسیده بود به شكلی كه تنها افرادی كه به لزوم باید حضور داشته باشند به محل خدمت خود بیایند.
معاون استانداری تهران همینطور به درخواست و پیشنهاد دكتر زالی فرماندهی ستاد مقابله با كرونا استان تهران اشاره نمود و اظهار داشت: باید منتظر تصمیم دولت باشیم و در صورت ابلاغ تصمیم، جدید مبحث را پیگیری می نماییم.1399/01/05
23:34:23
5.0 / 5
3085
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد