یك مقام مسئول اعلام كرد:

رایزنی برای تخصیص بیمارستان های بیشتر برای درمان بیماران كرونایی

رایزنی برای تخصیص بیمارستان های بیشتر برای درمان بیماران كرونایی

بتن آنلاین: یك مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی، از احتمال اختصاص بیمارستان 235 تختخوابی سقز در استان كردستان به درمان بیماران كرونایی آگاهی داد.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدجعفر علیزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، از رایزنی برای تخصیص بیمارستان های بیشتر برای درمان بیماران كرونایی آگاهی داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این مطلب كه اكیپی برای ارزیابی موضوع در سقز در حال بررسی موضوع تخصیص بیمارستان سقز به درمان بیماران كرونایی گسیل شده اند، اظهار داشت: احیانا بیمارستان ۲۳۵ تختخوابی سقز كه در سالجاری عملیات ساخت آن به پایان رسیده است به ارائه خدمات درمانی به بیماران كرونایی تخصیص خواهد یافت كه رایزنی برای این مساله ادامه دارد.
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی، در ایام گذشته نیز اعلام نموده بود كه بیمارستان ۲۳۲ تختخوابی تالش در استان گیلان، بیمارستان ۲۳۷ تختی بروجن در چهارمحال و بختیاری و بیمارستان ۲۲۰ تختی بهشهر در استان مازندران به درمان بیماران كرونایی تخصیص یافته است.
بیمارستان های تالش در گیلان، بروجن در چهارمحال و بختیاری و بهشهر در مازندران همچون بیمارستان هایی هستند كه امسال مراحل تكمیل خودرا به انتها رساندند و به وزارت بهداشت جهت بهره برداری تحویل شدند.
گفتنی است، معاون وزیر راه و شهرسازی چندی قبل از تكمیل ۱۴ بیمارستان با ۲۵۲۷ تخت در سال ۹۸ توسط سازمان مجری آگاهی داده بود.


منبع:

1399/01/02
23:05:46
5.0 / 5
3146
تگهای خبر: خدمات , دولت , ساختمان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد