وزیر راه و شهرسازی:

پروژه آزاد راه خرم آباد- اراك تا پیش از آخر دولت افتتاح می شود

پروژه آزاد راه خرم آباد- اراك تا پیش از آخر دولت افتتاح می شود

به گزارش بتن آنلاین وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه پروژه آزاد راه خرم آباد-اراك تا پیش از آخر دولت افتتاح می شود، اظهار داشت: فاز اول آن تا هفته دولت افتتاح می گردد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد اسلامی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به پروژه آزاد راه خرم آباد- اراك، تصریح كرد: برنامه ما این است كه پروژه را پیش از آخر دولت به اتمام برسانیم.
وی با اشاره به اینكه فاز اول آن تا هفته دولت افتتاح می گردد، عنوان كرد: همینطور تكمیل راه های روستایی استان در دستور كار است.
وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه لاستیك سازی خرم آباد، خاطرنشان كرد: مشكل تأمین ارز این پروژه برطرف شده و به مسؤلان استان هم اعلام نموده ایم كه به شركت بگویند كه شروع كارخانه را در دستور كار قرار دهد.
اسلامی، تصریح كرد: همینطور موانع كارخانه فولاد كه مربوط به دستگاه های نظارتی و قضائی بود برای رفع در دستور كار قرار گرفت و مقرر شد كه سرمایه گذاری فولاد مباركه به صورت مجدد فراخوان بدهد و مشاركت كنند.
وی با اشاره به پروژه های سد سازی لرستان، اظهار داشت: یك تا دو سد استان احتیاج به تأمین اعتبار داشت كه مقرر شد با معاون اول رئیس جمهور مكاتبه نماییم.
وزیر راه و شهرسازی همینطور به پروژه راه آهن لرستان اشاره نمود و اظهار داشت: این پروژه هم به سبب موانع حقوقی، قرار دادی و داشتن معارض، متوقف شده بود كه باردیگر ادامه خواهد یافت.
وی در پاسخ به این سؤال خبرنگار مهر كه چه تضمینی وجود دارد كه این پروژه ها تا آخر دولت به بهره برداری برسند، اظهار داشت: ما متعهد هستیم كه آزاد راه اراك - خرم آباد را تا پیش از آخر دولت تمام نماییم، راه آهن هم پروژه ای است كه زمان می برد و الان موانعی كه داشته را برطرف كرده ایم، سرمایه گذاری های دیگر هم هر كدام به دلیلی متوقف شده بود، پیگیری هایی كه شد هر كدام اثر بخش بوده و بسیاری از مسیر طی شده است.

1398/11/21
23:46:28
5.0 / 5
4151
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد