در گزارش بتن آنلاین اعلام شد

سایت طرح ملی مسكن فعال شد

سایت طرح ملی مسكن فعال شد

به گزارش بتن آنلاین مدیركل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: مشمولان ادامه حضور در طرح ملی مسكن باید مدارك خودرا به صورت حضوری به ادارات كل راه و شهرسازی استانها عرضه كنند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، بااینكه تا قبل از این بامداد امروز وبسایت ثبت نام طرح ملی مسكن به سبب افزایش كاربران این وبسایت از دستور خارج شده بود، اما از دقایقی قبل این سامانه در دسترس قرار گرفته و امكان استفاده كاربران از آن وجود دارد.
پروانه اصلانی مدیركل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی در گفت و گو با خبرنگار مهر، از فعال شدن مجدد این وبسایت و امكان استفاده كاربران آگاهی داد و اظهار داشت: این سامانه از دسترس خارج نبوده و تنها به سبب شلوغی بیش از اندازه سامانه به سبب استفاده زیاد كاربران، با كندی روبه رو شده بود.
وی درباره اینكه آیا افرادی كه شرایط ادامه حضور در طرح ملی مسكن را دارا هستند، باید مدارك تكمیلی را در این سایت بارگذاری كنند یا خیر؟ اضافه كرد: متقاضیانی كه شرایط آنها احراز شده، باید مدارك تكمیلی را به صورت حضوری به ادارات كل راه و شهرسازی استانها، ادارات كل بنیاد مسكن استانها یا شركت های عمران شهرهای جدید در سراسر كشور عرضه كنند.
مدیركل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسكن وزارت راه و شهرسازی تاكید كرد: به هیچ عنوان نیاز به بارگذاری مدارك تكمیلی در سامانه WWW.TEM.MRUD.IR نیست.


منبع:

1398/11/18
01:11:49
5.0 / 5
4008
تگهای خبر: ثبت نام , سایت , شركت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد