وزیر دفاع مطرح كرد؛

نمایشگاه هوایی، نشانگر مقاومت ایران در مقابل تحریم ظالمانه است

نمایشگاه هوایی، نشانگر مقاومت ایران در مقابل تحریم ظالمانه است

بتن آنلاین: وزیر دفاع اظهار داشت: ایران امروزه در مقابل مسئولان عهدشكن آمریكا ایستاده و برگزاری نهمین نمایشگاه هوایی نشان داده است آنها با این تحریم ها حیثیت خویش را می برند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه هوایی در جزیره كیش با اشاره به اینكه این نمایشگاه جشنواره عزت و افتخارات صنعت هوایی ایران است و باید در این نمایشگاه از عظمت علم لذت ببریم و به این دانش مهم بشری ادای احترام نماییم، اظهار داشت: با این وجود اگر یك جاه طلب تصمیم گرفت مردم را از این دانش محروم كند بداند كه این مردم به اتكای علم خود به این صنعت دست یافته اند و این امر شدنی است.
وی اضافه كرد: می خواهیم موفقیت روزافزون خود و هموطنان مان را در صنعت هوایی به نظاره بنشینیم و از تماشای آن احساس غرور كنیم؛ این افتخار، برای ملت های تحت فشار احساس غرور مضاعف دارد.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افزود: ما كسانی كه تلاش می كنند تا دیگران را از این علم محروم كنند محكوم می كنیم؛ در حالیكه دانشی كه به آن دست پیدا كردند بر پایه خون های ریخته شده دیگر ملل و ثروت های مردم آسیا و آفریقاست اما گستاخانه به دنبال استقرار نظریه برتری هوایی و تسلط بر فضای آسمان دیگر كشورها هستند.
وزیر دفاع افزود: ایران امروزه در مقابل مسئولان عهدشكن و جنایتكار آمریكا ایستاده است. این نمایشگاه نشان داده است آنها با تحریم ظالمانه ایران حیثیت خویش را خدشه دار كرده اند. اقدامات غیرمسئولان ترامپ مایه منزوی تر شدن بیشتر آمریكا می گردد.
امیر سرتیپ حاتمی خاطرنشان كرد: ایران ۴۰ سال پیش آمریكا را بعنوان نماد استكبار از كشور بیرون كرد و بزودی با افتخار جشن چهل سالگی انقلاب را برگزار می نماید، پیام ما از جزیره كیش در خلیج فارس به همسایگان، دوستان و همه طرفداران صلح، پیام صلح و دوستی است.
به گفته وزیر دفاع، اصل صلح برای همه و جهان عاری از خشونت از اصول خدشه ناپذیر ایران است همسایگان ما برای همیشه همسایه ما هستند ازاین رو منطق و عقلانیت آنها در نگاه راهبردی ما بعنوان لوح ماندگاری است كه مایل نیستیم بر آن نقطه تاریك نقش ببندد.
وی خاطرنشان كرد: ما به دنبال پیشگیری از خشونت و جنگ و در یك كلمه بازدارندگی هستیم تا كسی به خود فكر حمله به ایران راه ندهد. با خیرخواهی برای همه می توان از صلح كشور، منطقه و جهان حمایت كرد.
سرتیپ حاتمی افزود: دل مردم ایران لبریز از بشردوستی و كرامت انسانی است و دل رنجور هیچ انسانی را برنمی تابد.
وی در انتها از زحمات خلبانان نیروی هوایی ارتش و سپاه و تیم های هوایی روسیه و لتونی تشكر كرد.1397/09/06
18:58:59
5.0 / 5
4348
تگهای خبر: صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد