ادامه فعالیت تاكسی های اینترنتی با كسب موافقت شهرداری میسر می گردد

ادامه فعالیت تاكسی های اینترنتی با كسب موافقت شهرداری میسر می گردد

بتن آنلاین: معاون علمی وفناوری رییس جمهور با تاكید بر اینكه بحث واگذاری تاكسی های اینترنتی به شهرداری مطرح نیست، اظهار داشت: بر مبنای قوانین، كسب وكارها پیش از دریافت مجوز باید موافقت شهرداری را كسب كنند.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز در حاشیه امضای تفاهم نامه مشترك با شهردار تهران در مورد ادامه فعالیت های تاكسی های اینترنتی در شهر تهران اضافه كرد: تاكسی های اینترنتی جزو كسب و كارهای نوین فناورانه است و مانند همه كسب و كارهای دیگر باید مجوزهای لازم از شهرداری را دریافت كنند.

وی با تاكید بر اینكه هیچگاه بحث واگذاری تاكسی های اینترنتی به شهردار مطرح نبوده است، توضیح داد: مانند همه كسب و كارهای دیگر خدمات این تاكسی ها باید با موافقت شهرداری صورت گیرد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور تصریح كرد: بر این اساس مقرر شده كه استارتاپ هایی كه مجوز می خواهند، باید پیش از آن موافقت شهرداری را داشته باشند تا از این طریق بتوان آن ها را ساماندهی كرد.

ستاری با اشاره به توسعه فعالیت های استارتاپ ها در حوزه های مختلف، تصریح كرد: ما قرار نیست هیچ محدودیتی برای فعالیت این نوع شركت ها تولید نماییم و باید در تصمیم گیری ها منعطف عمل نماییم.

وی افزود: رویكرد شهرداری هم همین است و مانند همه كسب و كارها نظارت شهرداری لازم است.1397/07/17
12:55:02
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: توسعه , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد