استاندار تهران اعلام كرد

رفع مشكل كمبود جایگاه سوخت در پایتخت، گازرسانی به تمامی شهرك های صنعتی تا نیمه اول سال۹۸

رفع مشكل كمبود جایگاه سوخت در پایتخت، گازرسانی به تمامی شهرك های صنعتی تا نیمه اول سال۹۸

بتن آنلاین: استاندار تهران با تاكید بر ضرورت صرفه جویی ۲۰ درصدی مصرف سوخت توسط ارگان های دولتی اظهار داشت: صرفه جویی ۲۰ درصدی ادارات و نهادهای دولتی در مصرف برق فصل تابستان ثمرات ارزشمندی به همراه داشت.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محمدحسین مقیمی با تاكید بر اینكه ذیحسابی ادارات و نهادهای ناظر باید بر صرفه جویی ۲۰ درصدی ادارات نظارت كنند اضافه كرد: شركت گاز استان تهران بر گازرسانی به صنایع و كشاورزی اهتمام ویژه ای دارد. با عنایت به یارانه شركت نفت باید گاز گلخانه های كشاورزی را تامین كرد.
وی ادامه داد: باید نهادهای مسیر گازرسانی با شركت گاز همكاری كنند. مردم هم در مصرف سوخت صرفه جویی كنند و فقط در مواقع ضروری از خودرو شخصی استفاده كنند. باید فرهنگ سازی بیشتر از جانب شركت نفت با همكاری رسانه ها برای كاهش مصرف صورت گیرد.

وی بر حضور انجمن های خصوصی همچون انجمن كارآفرینی در نشست های ستاد اقتصاد مقاومتی تصریح كرد و افزود: بخش خصوصی مطالبه گر است و برای رفع مشكلات به بخش دولتی مشاوره داده و كمك می نماید. هم اكنون صد در صد شهرها و ۹۷ درصد روستاهای استان تهران دارای گاز هستند. به همه روستاهای استان تهران تا آخر سال ۹۸ و همه شهرك های صنعتی این استان تا آخر نیمه اول سال ۹۸ گازرسانی می گردد.

استاندار تهران از فعال شدن ۴۸ جایگاه عرضه سوخت در پایتخت تا آخر امسال اطلاع داد و اضافه كرد: برای رفع مشكل كمبود جایگاه در پایتخت، ماشین های سوخت رسانی سیار فعال تر شده و جایگاه های تك پمپ تولید می گردد.
1397/07/05
18:36:37
5.0 / 5
4329
تگهای خبر: پایتخت , تولید , خودرو , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد