تكذیب اختصاص مجانی بیلبوردهای شهری برای مستند بهاره افشاری

تكذیب اختصاص مجانی بیلبوردهای شهری برای مستند بهاره افشاری

بتن آنلاین: مدیرعامل سازمان زیباسازی با تكذیب خبر برخی سایت ها در خصوص اختصاص بیلبوردهایی در سطح شهر برای بهاره افشاری جهت تبلیغ مستند سردار آزمون اظهار داشت: درخواستی در مورد پشتیبانی از این مستند از جانب سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران به سازمان زیباسازی ارسال شده اما هنوز این درخواست مورد بررسی قرار نگرفته است.


برزین ضرغامی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح مبحث در اختیار قرار گرفتن بیلبورهای شهری برای مستند سردار آزمون اظهار داشت: به صورت كلی سازمان زیباسازی برای بحث تبلیغات شهری دو نوع تبلیغات را به دو صورت عمل می كند. یكی در حوزه تبلیغات بازرگانی و تجاری است كه سازه های مورد نظر با استفاده از مزایده در اختیار شركت های فرهنگی مختلف قرار می گیرد و تبلیغات بازرگانی توسط این شركت ها در سطح شهر بر روی این سازه ها اكران می گردد.
وی اضافه كرد: بخش دوم، سازه های فرهنگی هستند كه مدیریت آنها در اختیار سازمان زیباسازی شهرداری تهران قرار دارد كه از این سازه ها در مناسبت های مختلف بهره گرفته می گردد. بر روی این سازه ها تبلیغات محصولات فرهنگی اكران می گردد كه می تواند فیلم های تولیدی و یا سایر فعالیت ها و محصولات فرهنگی و هنری باشد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی افزود: بعضی از این محصولات عملا نگاه به گیشه دارند و معمولا بازار و مشتری خویش را دارند. اما برخی تولیدات و فعالیت های دیگر نگاه شان بیشتر فرهنگی و ارزشی است و در حقیقت نگاه به گیشه و فروش ندارند كه این محصولات برپایه روالی مشخص اقدامات شان انجام می گردد. سازمان زیباسازی و مجموعه شهرداری تهران با عنایت به سیاست هایشان از تولیداتی كه در جهت سیاست های شهرداری تهران قرار دارد، حمایت می كنند.
ضرغامی در مورد بحث های مطرح شده درباره مستند سردار آزمون و در اختیار قرار دادن بیلبورهای شهرداری برای این مستند اظهار داشت: من از آنچه كه در جلسه مطرح شده و در رسانه ها عنوان شده اطلاعی ندارم، اما روز گذشته سرپرست سازمان ورزش تهران درخواستی را به سازمان زیباسازی جهت پشتیبانی از این مستند ارسال كرده كه تا این لحظه این درخواست مورد بررسی قرار نگرفته است.
وی تصریح كرد: بدون شك با عنایت به امكانات و ظرفیت هایی كه در اختیار ما قرار دارد این درخواست مورد بررسی قرار می گیرد و تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد، اما تابحال در مورد این درخواست هیچ اقدامی انجام نشده است. بطور قطع اگر این تولید فرهنگی هم در جهت سیاست های سازمان و مجموعه شهرداری تهران باشد، همانند موارد دیگر در جهت پشتیبانی از آن تصمیم گیری خواهد شد.1397/04/21
19:17:24
5.0 / 5
4846
تگهای خبر: تولید , سازمان , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد