مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور خبر داد

افزایش ۵۵ مركز تست مخازن خودرو طی ۲ ماه آینده

افزایش ۵۵ مركز تست مخازن خودرو طی ۲ ماه آینده

بتن آنلاین: مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور از افزایش مراكز تست مخازن خودرو و یا آزمایشگاه های هیدرواستاتیك به ۲۰۰ مركز طی ۲ ماه آینده اطلاع داد.


سعید قیصر در گفت وگو با ایسنا، اظهار داشت: هم اكنون ۱۴۵ مركز تست مخازن خودرو در سراسر كشور مشغول فعالیت هستند كه ظرف دو ماه آینده تعداد این مراكز با افزایش ۵۵ مركز جدید به ۲۰۰ مركز خواهد رسید تا انجام معاینه مخازن خودرو شهروندان در سراسر كشور تسهیل شود.
وی اضافه كرد: خودروهای دوگانه سوز برای دریافت معاینه فنی باید به مراكز تست مخازن خودرو رجوع كنند كه به علت كمبود این مراكز در گذشته با مشكلاتی مواجه بودیم، اما با راه اندازی مراكز جدید و افزایش ۵۵ مركز جدید ظرف دو ماه آینده، بطور قطع بخش بزرگی از مشكلات خودروها حل خواهد شد.
وی ادامه داد: در این مدت شهروندان برای رجوع به این مراكز با سرگردانی و نوبت های طولانی مواجه می شدند، اما با افزایش این مراكز در سراسر كشور توانسته ایم معاینه فنی مشروط برای خودروهای دوگانه سوز را حذف نماییم.
قیصر اظهار داشت: در گذشته مهلت سه ماهه ای به خودروهای دوگانه سوز برای رجوع به آزمایشگاه های هیدرواستاتیك و دریافت معاینه فنی می دادیم كه این اجبار برداشته شده است و می توانند بعد از معاینه فنی خودرو به مراكز تست مخازن هم رجوع كنند.1397/02/28
12:44:18
5.0 / 5
4630
تگهای خبر: خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد