شهردار تهران عنوان كرد

پیگیری حل معضل دستفروشی ها، آخرین وضعیت برپایی نمایشگاه های بهاره

پیگیری حل معضل دستفروشی ها، آخرین وضعیت برپایی نمایشگاه های بهاره

بتن آنلاین: شهردار تهران با اشاره به اعتراض مغازه داران نسبت به دستفروشی در مقابل مغازه های خود، بر ضرورت حل و فصل دستفروشی مقابل مغازه ها تصریح كرد.محمدعلی نجفی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح همكاری شهرداری تهران با اتاق اصناف برای عدم برگزاری نمایشگاه های بهاره، اظهار داشت: آن بخشی از كار كه مربوط به شهرداری تهران بوده درباره برگزاری نمایشگاه های بهاره كاملا محدود شده، به شكلی كه غیر از دو سه مورد كه مجوز داده شده مجوز دیگری برای برگزاری نمایشگاه های بهاره توسط شهرداری تهران داده نشده است.

وی اضافه كرد: البته استانداری تهران برنامه های خاص خویش را دارد كه من در جریان آنها نیستم ولی از اتاق اصناف درخواست كردیم پیشنهادی كه به شهرداری تهران عرضه كرده است را به استانداری تهران هم ارائه نماید. اتاق اصناف هم پیش تر اعلام نموده بود كه با برگزاری حراج های واقعی در شب عید زمینه لازم برای تامین مایحتاج شهروندان با قیمت مناسب را فراهم كند.

نجفی ادامه داد: ما درخواست كردیم كه این پیشنهاد به استانداری تهران عرضه شود كه یا جلوی برگزاری نمایشگاه های بهاره را بگیرند یا اینكه آنها را محدود كنند. از نتیجه عرضه پیشنهاد اتاق اصناف به استانداری تهران بی خبر هستم اما می دانم كه مذاكراتی در این خصوص شروع شده بود.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به مبحث اعتراض اصناف در ارتباط با دستفروشی مقابل مغازه ها اشاره نمود و اضافه كرد: اصناف اعتراضی نسبت به دستفروشان دارند كه در خیلی از محله های تجاری تهران تعداد زیادی دستفروش كه اتفاقا مردم بیشتر از آنها خرید می كنند مقابل مغازه ها وجود دارند كه لازم است این مشكل به نحوی حل و فصل شود. بنابراین شهرداری تهران هم پیگیر است تا نسبت به این مشكل اقدامات لازم صورت گیرد.
1396/11/25
12:53:11
5.0 / 5
4707
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد