مدیركل امور خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران خبر داد

آمادگی 100 درصدی نیروهای خدمات شهری برای بارش های پایتخت

آمادگی 100 درصدی نیروهای خدمات شهری برای بارش های پایتخت

بتن آنلاین: مدیركل امور خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی 100 درصدی نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران برای بارش باران و برف در تمامی مناطق سطح شهر تهران اطلاع داد.اصغر عطایی در گفت وگو با ایسنا، گفت: برابر پیش بینی سازمان هواشناسی بارش ها تا روز چهارشنبه در غرب و شمال غرب كشور ادامه خواهد داشت و در شهر تهران هم شاهد بارش باران و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود بر همین مبنا تمهیدات لازم برای تسهیل عبور و مرور و بازگشایی معابر در سطح شهر تهران انجام شده است.

وی اضافه كرد: از ماه های گذشته كانال ها و مسیل های سطح شهر تهران كه جریان آب در آنها وجود دارد پاكسازی شده اند. هم اكنون 500 كیلومتر مسیل و كانال در شهر تهران وجود دارد كه همگی پاكسازی و آماده جریان یافتن آب هستند.

عطایی ادامه داد: كلیه عوامل ستادی و اجرایی در سطح مناطق 22 گانه و نواحی 123 گانه شهر تهران در آمادگی 100 درصدی هستند و با بهره گیری از تجهیزات لازم، آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند و روزانه 16 هزار نفر نیروی انسانی خدمات شهری كه در امر نظافت و رفت و روب مشغول به كار هستند در هنگام آب گرفتگی احتمالی اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

وی تصریح كرد: اگر شاهد كاهش دما و بارش برف در سطح شهر تهران باشیم، تمهیدات لازم توسط معاونت خدمات شهری شهرداری تهران در نظر گرفته شده است، به شكلی كه 1200 دستگاه خودروی برف روبی و 2000 نفر عوامل كارگری آماده عرضه خدمات به شهروندان هستند.

مدیركل امور خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با تاكید بر آمادگی و تجهیز 162 سایت برف روبی در سطح شهر تهران اظهار داشت: 3500 مخزن زرد رنگ حاوی شن و نمك در سطح شهر تجهیز و آماده استفاده شهروندان است بدین سان تمامی عوامل شهر تهران در آمادگی كامل به سر می برند تا علاوه بر بهره مندی از مواهب بارش ها، از تولید مشكل برای شهروندان جلوگیری نماییم.
1396/11/24
14:00:11
5.0 / 5
4935
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد