در راستای مطالبات مردم صورت گرفت

حضور سازمان بازرسی شهرداری در پل پالادیوم

حضور سازمان بازرسی شهرداری در پل پالادیوم

به گزارش بتن آنلاین رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران اظهار داشت: سازمان بازرسی به منظور شفاف سازی، اجرای عدالت و در جهت مطالبات به حق مردم مبحث بررسی پل پالادیوم را در دستور كار خود قرار داد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، محمد جواد شیرازی در بازدید میدانی از پل و زیر گذر پالادیوم تصریح كرد: در مبحث پل و تونل زیرگذر مجتمع تجاری پالادیوم، هیئتی متشكل از سازمان بازرسی شهرداری تهران و شهرداری منطقه یك در حال بررسی جزئیات می باشند و با اطمینان می گویم هركسی چه در حال وچه در گذشته تخلفی كرده باشد به هیئت تخلفات و مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران اظهار نمود: در جهت تاكیدات شهردار و رییس شورای اسلامی شهر تهران نسبت به شفاف سازی امور و حركت به سمت شهر شیشه ای باید اذعان كرد كه با حضور در بین مردم و لمس مشكلات و خواسته های ایشان و تلاش در جهت حل وفصل آن می توان به این شعار، جامع عمل پوشاند و این سازمان هدفی جز خدمت به شهروندان ندارد.

وی تصریح كرد: هر معضل و یا ناهنجاری كه سبب شود چهره و كالبد شهرتهران خدشه دار شود از نظر بازرسی مورد اهمیت و رسیدگی است و بطور قطع به وسیله قانون با آن برخورد خواهیم كرد.

شیرازی ابراز كرد: درباره پل در حال احداث بین دو سازه پالادیوم باید ابعاد حقوقی، شهرسازی، ایمنی، حقوق شهروندی و حقوق همجواری مورد بررسی دقیق قرار گیرد و در صورت مشاهده تخلف بی گمان با تمام عوامل، برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

رییس سازمان بازرسی خاطرنشان كرد: من از شهرداران مناطق، حوزه امور مناطق سازمان بازرسی و دیگر بخش های این سازمان تقاضا دارم تا با همفكری و مشاركت در شناسایی مبحث و موضوعات احتمالی دیگر كه در شهر تهران به شكلی اختلال و بی نظمی تولید می كنند و موجبات نگرانی مردم را فراهم می سازند سازمان بازرسی را یاری كنند تا در جهت رفع معضلات و حل و فصل آن اقدام نماییم.

شیرازی در انتها افزود: همه در برابر قانون یكسان هستند و من به مردم شریف تهرانی این قول را می دهم كه در مورد پروژه پالادیوم، بعد از بررسی تیم سازمان بازرسی شهرداری تهران، گزارش نهایی را در جهت شفاف سازی و تنویر افكار عمومی عرضه خواهیم كرد.

در ادامه بازدید از پروژه پل و زیرگذر پالادیوم، رئیس سازمان بازرسی به همراه معاونین و مدیران این سازمان با حضور در شهرداری منطقه 1، با شهردار این منطقه دیدار كردند.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران، شیرازی ضمن استماع گزارشات لازم در این خصوص توسط مهندس تاجیك اسماعیلی، تاكیدات لازم جهت بررسی دقیق این پروژه از لحاظ حقوقی، شهرسازی، ایمنی، حقوق شهروندی و حقوق همجواری همسایگان را بیان كرد. 

1396/10/24
19:13:11
5.0 / 5
5954
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد