محله تختی نوسازی می گردد

محله تختی نوسازی می گردد

به گزارش بتن آنلاین رئیس سازمان نوسازی شهرداری تهران با اشاره به تجمیع و نوسازی 50 پلاك در محله تختی، ابراز امیدواری كرد: در كمتر از دو سال واحدهای مسكونی ساخته شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، میرصادقی بامداد امروز در مراسم كلنگ زنی 50 واحد تجمیعی محله تختی واقع در منطقه 12 با اشاره به اینكه امروز همزمان با 50 سالگی فوت تختی توانستیم اقدام مهمی در بازآفرینی محله تختی انجام دهیم، اظهار داشت: محله تختی حدود 22 هزار نفر جمعیت دارد و 80 هكتار است كه 53 هكتارش بافت فرسوده و 16 هكتار بافت ناپایدار است كه در سال های گذشته سند توسعه محله تختی با افق طرح 1400 به تصویب رسید.

وی با اشاره به اینكه 3502 پلاك در این محله است كه حدود 3000 پلاك فرسوده است، اظهار داشت: حدود 1300 پلاك یعنی حدود 41 درصد در محله تختی نوسازی شده است.

رئیس سازمان نوسازی شهرداری تهران با اشاره به اینكه پروژه نوسازی این 50 پلاك مدت ها طول كشید، اظهار داشت: 127 مالك در این پروژه وجود دارند كه همه دست به دست هم داده تا كلنگ این مجموعه به زمین بخورد.

وی با اشاره به اینكه سرمایه گذار بخش خصوصی در این منطقه یك سازنده معتبر است، اظهار داشت: با سیستم اجرایی و سازه نوینی كه در این پروژه به كار می رود امید است در كمتر از دو سال واحدهای مسكونی ساخته شود.

میرصادقی با اشاره به اینكه حدودا سرانه های شهری در این منطقه صفر است، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با كمك سازمان نوسازی وضعیت بافت فرسوده در این منطقه را بهبود بخشیم. 

1396/10/17
17:26:00
5.0 / 5
6004
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد