سرپرست ریاست جمهوری:

تکمیل کریدور شمال به جنوب یادگاری از شهید جمهور است

تکمیل کریدور شمال به جنوب یادگاری از شهید جمهور است

به گزارش بتن آنلاین، انزلی _ سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به اتصال دریا به دریا بوسیله راه آهن رشت - کاسپین اظهار داشت: تکمیل کریدور شمال به جنوب و اتصال ریلی رشت به کاسپین از یادگاری های شهید جمهور است.به گزارش بتن آنلاین به نقل از مهر، محمد مخبر ظهر پنجشنبه در آئین بهره برداری از پروژه ریلی رشت-کاسپین در منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: ابعاد شخصیتی آیت الله شهید رئیسی باید مورد واکاوی و تبیین قرار گیرد.
سرپرست ریاست جمهوری با اعلان اینکه شخصیت برجسته انقلاب را از دست دادیم، اظهار داشت: شهید آیت الله رئیسی دارای شخصیتی انقلابی، معنوی و ولایی بود.
مخبر با اعلان اینکه شهید رئیسی ذوب در ولایت و رهبری بود، افزود: شهید رئیسی در اطاعت و پیروی از رهبری معظم انقلاب لحظه ای کوتاهی نکرد و همگام با منویات مقام معظم رهبری حرکت می کرد.
وی با اشاره به تلاش ها و خدمات شهید رئیسی در بخش های مختلف اضافه کرد: شهید رئیسی با مدیریت هوشمندانه در دولت سیزدهم، کشور را از بن بست اقتصادی نجات داد.
سرپرست ریاست جمهوری با اشاره به اتصال دریا به دریا بوسیله راه آهن رشت _ کاسپین افزود: تکمیل کریدور شمال به جنوب و اتصال ریلی رشت به کاسپین از یادگاری های شهید جمهور است.
مخبر با اشاره به اقدامات اقتصادی و تجاری در دولت سیزدهم بیان کرد: شهید رئیسی با اقدامات جهادی در عرصه دیپلماسی و میدان معادلات قدرت را در جهان به هم ریخت.
وی با اشاره به تقویت ارتباط ایران با همسایگان اضافه کرد: شهید رئیسی با هوشمندی و تدبیر مشکلات و اختلافات ارتباطی ایران با کشورهای همسایه را برطرف کرد.
سرپرست ریاست جمهوری با اعلان اینکه شهید جمهور در تشخیص مزیت های کشور هوشمندانه عمل کرد، اظهار داشت: اتصال دریا به دریا بوسیله تکمیل کریدور شمال به جنوب از تأکیدات ویژه رییس جمهور شهید بود که امروز به ثمر نشست.
مخبر با اشاره به ناترازی برق و انرژی و تنش های اجتماعی در این زمینه در دولت گذشته بیان کرد: دولت سیزدهم با تقویت زیرساخت ها در عرصه تولید انرژی ناترازی در این بخش را جبران کرد.
وی با اشاره به تعطیلی یک دهه ای ساخت مسکن در کشور اضافه کرد: دولت با شروع نهضت ملی مسکن، تا حالا بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار مسکن درحال ساخت است.
مخبر همین طور با اشاره به برخی مسائل مطرح شده در ایام اخیر همچون درباره ی مسئله فروش نفت اشاره کرد: بگذارید هر کس هر چه می خواهد بگوید، اما واقعیت این است که ظرفیت فروش نفت کشور در زمان شروع فعالیت دولت مردمی کمتر از ۳۰۰ هزار بشکه در روز بود، اما شهید رئیسی با تشخیص دقیق و پیگیری مجدانه در مدت کمتر از یکسال و نیم این ظرفیت را به حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار بشکه رساند.
وی با اشاره به این که امروز با سران هر کشوری که تماس می گیریم در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ می دهند، اظهار داشت: سیاست های دولت سیزدهم معادلات بین المللی را بطورکامل جابجا کرد بطوریکه کسی نمی تواند در منطقه تصمیمی بگیرد که مواضع ایران را لحاظ نکند.


منبع:

1403/04/01
12:58:03
5.0 / 5
150
تگهای خبر: پروژه , تولید , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد