انعقاد ۹۰ قرارداد و رونمایی از ۹ محصول دستاورد نمایشگاه آبادیران ۱۴۰۳

انعقاد ۹۰ قرارداد و رونمایی از ۹ محصول دستاورد نمایشگاه آبادیران ۱۴۰۳

به گزارش بتن آنلاین، دبیر اجرائی دومین نمایشگاه آبادیران، 90 یادداشت تفاهم اولیه، 70 تفاهم نامه آبادیران و 90 قرارداد را از دستاوردهای این دوره از نمایشگاه دانست و اظهار داشت: 9 محصول دانش بنیان نیز در این رویداد رونمایی گردید.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا اکبری امروز در آیین اختتامیه دومین نمایشگاه آبادیران با اعلان اینکه در این دوره از نمایشگاه ۳۰۰ شرکت دانش بنیان، خلاق، فناور و گروههای جهادی حضور داشتند، اضافه کرد: در سال قبل ۲۸ نهاد در رابطه با محرومیت زدایی در نمایشگاه حاضر بودند، ولی امسال ۴۵ نهاد متولی آبادیران در آن مشارکت داشتند.
وی اتصال شرکت های دانش بنیان و زیست بوم فناوری به مسائل کمتر برخوردار، توسعه بازار شرکت های دانش بنیان، کمک به رفع چالش های مناطق کمتر برخوردار و گسترش مشارکت گروههای مردمی و جهادی که ۲۰ غرفه متعلق به جهادی ها بوده است را همچون اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان نمود.
اکبری اظهار داشت: سه رویکرد در نمایشگاه مورد توجه بوده است که همچون آنها احصای ظرفیتهای بومی مناطق کمتر برخوردار، احصای نیازها و رفع چالش های مناطق کمتر برخوردار و ایجاد اشتغال پایدار با ظرفیت شرکت های دانش بنیان است.
دبیر اجرائی نمایشگاه اظهار داشت: ۵ محور تخصصی در نمایشگاه آبادیران مورد تاکید قرار گرفت که نخست مسکن و زیرساخت های آن سپس کشاورزی و دامپروری، اشتغال کوچک مقیاس، صنایع نرم و سلامت و بهداشت بوده است.
وی با اشاره به برگزاری رویدادها و پنل ها اظهار داشت: در این نمایشگاه ۵ پنل در مسئله کشاورزی، در مسکن ۷ پنل، در سلامت ۷ پنل و در صنایع نرم نیز ۸ پنل رقم خورد.
دبیر اجرائی نمایشگاه با اعلان اینکه ۹ محصول در غرفه آبادیران رونمایی گردید، اظهار داشت: این محصولات شامل نمایشگاه مجازی، فیزیوتراپی خانگی، رونمایی از سیستم باز چرخانی کشت ترکیبی، ویلچر برقی، دستگاه خشک کن میوه، محصولات ارتقای سواد اقتصادی کودکان مناطق کمتر برخوردار، سامانه سمای کنترل و پهپاد ۱۶ لیتری سمپاش است.
دبیراجرایی دومین نمایشگاه آبادیران اظهار داشت: همین طور در افتتاحیه دومین دوره نمایشگاه آبادایران یک توافقنامه بین معاونت علمی ریاست جمهوری و ستاد محرومیت زدایی منعقد گردید تا به استارتاپ های دانش آموزی کمک گردد.

وی اظهار داشت: در بخش توسعه بازار شرکتها ۹۰ یادداشت تفاهم اولیه، ۷۰ تفاهم نامه آبادیران و ۹۰ قرارداد تنظیم شده است.
اکبری اشاره کرد: در موضوع اربعین از کتاب علمداران دانش رونمایی گردید و ۹۰ شرکتی که به زوار اربعین خدمات ارائه می دهند، در موکب خادم الرضا محصولات آنها موجود بود.
منبع:

1403/03/26
11:08:36
5.0 / 5
213
تگهای خبر: توسعه , خدمات , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد