معاون توسعه شركت های دانش بنیان معاونت علمی:

آبادیران پیونددهنده تولید دانش بنیان و مردمی سازی اقتصاد است

آبادیران پیونددهنده تولید دانش بنیان و مردمی سازی اقتصاد است

بتن آنلاین: به گزارش بتن آنلاین، معاون توسعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری اظهار داشت: رویداد ملی آبادیران، یک گام اثرگذار و عملی در تحقق موضوعات دانش بنیان، مردمی سازی اقتصاد و افزایش تولید بشمار می رود که اگر صحبت های رهبر معظم انقلاب اسلامی را در دو دهه اخیر، تحلیل و واژه کاوی نماییم، دانش بنیان، تولید و مردمی سازی بطور قطع سه عبارت پرتکرار در گفتمان ایشان هستند.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، رضا اسدی فرد با اشاره به اینکه نمایشگاه آبادیران پیونددهنده سه مفهوم مورد تاکید مقام معظم رهبری است، اضافه کرد: هر سه مفهوم مورد اشاره، امور پسندیده و سفارش شده در دین مبین اسلام هستند و امیرالمومنین حضرت علی(ع)، الگوی بارز تولید به شمار می روند. دین اسلام به همان میزان که قناعت را سفارش می کند، بر اهمیت تولید تاکید دارد؛ برای اینکه جامعه ای که تولیدش از مصرفش عقب باشد، گرفتار مشکلات مختلفی می شود که تورم یکی از این عارضه ها است.
وی افزود: موضوع مردمی سازی اقتصاد نیز همانطور که خداوند می فرمایند یدالله مع الجماعه، امری پسندیده و سفارش شده است. امر دانش بنیان که امروز به یک اولویت اصلی تبدیل گشته و همه متفق القول بر اهمیت آن اتفاق نظر دارند، بدون تاکیدات، پیگیری ها و حمایت های رهبر انقلاب محقق نمی شد.
معاون توسعه شرکت های دانش بنیان معاونت علمی بیان کرد: رویداد ملی آبادیران آمده تا این سه کلیدواژه را به هم ارتباط دهد و معاونت علمی در این راه خطیر، بدون همکاری و مساعدت و همراهی سایر دستگاهها توفیق چندانی نخواهد داشت و ضمن تقدیر از همراهی همه دستگاهها و نهادهای نقش آفرین در برگزاری این رویداد بزرگ و تشکر از تیم دبیرخانه رویداد، برکات و دستاوردهای این رویداد ملی را به روح بلند شهدای خدمت تقدیم می نماییم.
منبع:

1403/03/23
11:09:00
5.0 / 5
188
تگهای خبر: توسعه , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد