فروش بسته ای بلیت هواپیما در روزهای عید وجوددارد

فروش بسته ای بلیت هواپیما در روزهای عید وجوددارد

به گزارش بتن آنلاین، رئیس سازمان هواپیمایی اظهار داشت: در بعضی مسیرها فروش بسته های بلیت هواپیما وجود دارد که جزئیات آن شنبه اعلام می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از صدا و سیما، محمد محمدی بخش اظهار داشت: قرار گاه نوروزی بخش هوایی کشور نزدیک یک ماه است که شکل گرفته و در جلساتی به صورت روزانه در وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی برگزار می گردد برنامه ریزی هایی در بازه زمانی ۲۴ اسفند تا ۱۵ فرودین صورت گرفته است.
وی ادامه داد: پیشبینی می شود بالای ۲ میلیون نفر جابه جایی مسافر در روزهای عید داشته باشیم برای مسیرهای داخلی ۱۱ هزا رو ۷۰۰ پرواز برنامه ای و ۷۰۰ پرواز فوق العاده و ۴ هزار و ۷۰۰ پرواز بین المللی در نظر گرفته که ۶۳۵ مجوز پرواز فوق العاده صادر کردیم.
محمدی بخش بابیان این که فروش بلیت به صورت بسته ای در بعضی مسیرها مجاز است اظهار داشت: در بعضی مسیرها فروش چارتری ممنوع بوده و در صورت تخلف مجوز پرواز شرکتهای هواپیمایی خاطی لغو می شود. درصورتیکه شرکتهای هواپیمایی نرم افزارهای موبایلی فروش یا آژانس های هواپیمایی خارج از قیمت مصوب مبادرت به فروش بلیت کنند با آنان برخورد قانونی می شود.
رئیس سازمان هواپیمایی ضمن اشاره به این که در چند روز گذشته هم با متخلفان برخورد شد اظهار داشت: روی سایت سازمان هواپیمایی مسیرهایی که به صورت بسته ای به فروش می رسد وجوددارد و روز شنبه هم به صورت رسمی این مسیرها اعلام می شود.
وی در رابطه با این که گاهی مسافر فروش بسته ای نیاز ندارد یا زمان استفاده از آن محدود است خاطرنشان کرد: هماهنگی با وزارت میراث فرهنگی در رابطه با فروش بلیت همراه با هتل صورت گرفته و مسیرهای که دارای بسته هستند باید با اجرای قوانینی برای رفاه مردم باشد که هفته آینده نتیجه نهایی اعلام می شود.
او همینطور در رابطه با ی این که آیا چک های هواپیما امکان دارد در یک موعد مقرر صورت گیرد اظهار داشت: مدیران مراکز تعمیر و نگهداری برنامه ریزی های لازم را انجام می دهند که در زمان های پرتردد چک هاصورت گیرد که این برنامه ریزی ها برپایه زمان های پر درخواست وکم درخواست است.


منبع:

1401/12/19
10:53:17
5.0 / 5
197
تگهای خبر: تردد , سازمان , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد