رئیس بنیاد مستضعفان:

در گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم

در گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم

به گزارش بتن آنلاین، از گیلان رییس بنیاد مستضعفان با قدردانی از عملکرد جهادی نماینده عالی دولت در گیلان در یکسال گذشته اظهار داشت: در استان گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم و به این منظور اراضی بنیاد مستضعفان در گیلان برای راه اندازی مسکن ملی در اختیار دولت قرار گرفته است.


سید پرویز فتاح در نشست بررسی مسائل اقتصادی گیلان، با اعلان اینکه بنیاد مستضعفان در امتداد شعار دولت بمنظور راه اندازی مسکن ملی قسمتی از اراضی خودرا در اختیار دولت قرار داده است، اظهار داشت: بنیاد مستضعفان در یک سال قبل اراضی خودرا در اختیار دولت قرار داده است تا بحث راه اندازی مسکن ملی با سرعت صورت گیرد ولی نگران عدم تحقق این امر در بعضی از استانها هستیم.
وی با قدردانی از عملکرد جهادی نماینده عالی دولت در گیلان در یکسال گذشته اظهار داشت: در استان گیلان با کمبود مسکن مواجه هستیم و به این منظور اراضی بنیاد مستضعفان در گیلان برای راه اندازی مسکن ملی در اختیار دولت قرار گرفته است پس باتوجه به شناختی که از استاندار دارم، یقینا بحث مسکن ملی در استان گیلان به بهترین نحو اجرائی می شود.
رییس بنیاد مستضعفان اظهار داشت: ۲۰ هزار مترمربع اراضی شرکت عمران مسکن شمال در رشت را در اختیار استان گیلان قرار می دهیم که به توسعه در زمینه مسکن و اقتصاد کمک می نماید.
فتاح با اشاره به شناسایی یک منطقه هدف در استان گیلان در امتداد رفع محرومیت زدایی اظهار داشت: با همکاری دولت در استان گیلان و مسئولان استانی یک شهرستان در این استان به عنوان نقطه هدف تعیین و با تایید استاندار در آن منطقه اقدامات مهمی همچون محرومیت زدایی با مشارکت بنیاد مستضعفان به انجام می رسد.
وی با تأکید بر لزوم توجه به تسریع در روند صدور اسناد علوی در گیلان بیان کرد: برای تحقق این امر تعدادی از مشکلات صدور اسناد علوی توسط بنیاد مستضعفان در کشور برطرف و صدور اسناد علوی در گیلان با سرعت در حال انجام می باشد.
رییس بنیاد مستضعفان مشارکت این بنیاد در بعضی پروژه های عمرانی و اقتصادی را منوط به انجام کارهای کارشناسی دانست و اضافه کرد: بنیاد مستضعفان در تامین اراضی به استان گیلان برای انجام کارهای اقتصادی، کشاورزی و آبزی پروری کمک می نماید.
فتاح از اختصاص ۱۰ هزار سهمیه ساخت مسکن محرومین به کمیته امداد توسط بنیاد مستضعفان آگاهی داد و اشاره کرد: سهمیه استان گیلان در این خصوص ۱۳۰ واحد مسکن می باشد که خیلی کم بوده پس در تلاشیم که سهمیه گیلان افزایش پیدا کند.
منبع:

1401/08/20
14:15:32
5.0 / 5
213
تگهای خبر: پروژه , توسعه , دولت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد