رگبار و رعد و برق در تهران

رگبار و رعد و برق در تهران

به گزارش بتن آنلاین بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق و خیزش گرد و خاک پیشبینی می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، بر مبنای بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده کمی ابری تا نیمه ابری و در بعضی ساعات بخصوص در روز پنجشنبه (۲۲ اردیبهشت) همراه با وزش باد شدید و در پاره ای نقاط بخصوص در نیمه جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد خیلی شدید و خیزش موقتی گرد وخاک پیشبینی می شود.

امروز و فردا(۲۱ و ۲۲ اردیبهشت) در پاره ای نقاط بخصوص ارتفاعات استان گاهی رگبار باران و در روز جمعه (۲۳ اردیبهشت) در اغلب نواحی استان در بعضی ساعات وزش باد شدید رگبار و رعد وبرق ودرمناطق مستعد بارش تگرگ مورد انتظار است.

با توجه به گردوغبار انتقالی از غرب کشور امروز افزایش گردوغبار کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی پیشبینی می شود.

امروز روند افزایش نسبی دما و از پنجشنبه شب تا شنبه کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه های ورامین با بیشینه دمای ۲۸ درجه سانتیگراد از گرم ترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

آسمان تهران فردا (۲۲ اردیبهشت ) کمی ابری و وزش باد و گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعد وبرق با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۲۳ اردیبهشت) قسمتی ابری و از پس از ظهر ابری و گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعد وبرق با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیشبینی می شود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اخطار نارنجی رنگ از وزش باد شدید و خیلی شدید، خیزش گردوخاک و وزش باد شدید تا خیلی شدید، کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی بخصوص نیمه جنوبی و غربی استان از پنجشنبه تا جمعه (۲۲ تا ۲۳ اردیبهشت) اطلاع داد.

این شرایط جوی در نیمه جنوبی و غربی استان تهران مورد انتظار است و وزش باد شدید و خیلی شدید، خیزش گرد وخاک، شکستن درختان فرسوده، صدمه به سازه های موقت افزایش شاخص آلودگی و کاهش کیفیت هوا، کاهش دید افقی را به دنبال دارد.

اداره کل هواشناسی استان تهران برای کاهش صدمه های احتمالی اجتناب از قرار گرفتن در فضای باز بخصوص برای افراد صدمه پذیر، استقامت سازه های موقت مانند تابلوهای تبلیغاتی و غیره، عدم پارک خودرو در کنار درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره را سفارش می کند.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا در اخطار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیشبینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به دنبال داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. اخطار نارنجی برای آماده باش دستگاههای مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.

1401/02/21
19:13:37
5.0 / 5
449
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد