تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز

تنفس هوای مطلوب در تهران طی امروز

بتن آنلاین: بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران با عنایت به وزش باد و بارش باران کیفیت هوای پایتخت طی امروز (۲۵ دی ماه) در شرایط قابل قبول قرار دارد.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران از آن حکایت می کند که در بامداد امروز (۲۵ دی ماه) با عنایت به تداوم ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت، هرچند با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد.

وزش باد مؤثر تا نسبتاً شدید در طول روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهد نمود. با حاکمیت شرایط ناپایدار جوی و احتمال بارش باران تا اواخر وقت شنبه (۲۵ دی ماه) همراه با وزش باد مؤثر از میزان غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

کاهش نسبی تندی باد تا بامداد روز یکشنبه (۲۶ دی ماه) همزمان با افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت آلاینده ها و در نتیجه کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد خواهد شد. عدم وزش باد مؤثر در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری می کند.

با برقراری شرایط نسبتاً پایدار و آرام جو تا ساعات پایانی یکشنبه (۲۶ دی ماه) و با افزایش ترافیک، بر میزان غلظت ذرات معلق افزوده خواهد شد که برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۱ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۶۳ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.1400/10/25
14:15:22
5.0 / 5
280
تگهای خبر: پایتخت , تردد , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد