شهردار منطقه ۱۳ خبر داد

راه اندازی مركز پشتیبانی از حیوانات در سرخه حصار

راه اندازی مركز پشتیبانی از حیوانات در سرخه حصار

به گزارش بتن آنلاین شهردار منطقه ۱۳ اظهار داشت: با عنایت به حضور سگ های بلاصاحب در منطقه ۱۳ و درخواست های مردمی، مرکزˮ پردیس مهرˮ به منظور پشتیبانی از حیوانات و بنا به درخواست های مردمی از جانب اداره ساماندهی منطقه ۱۳ در بوستان جنگلی سرخه حصار منطقه درحال راه اندازی و راه اندازی است.


به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا، مجتبی شکری ضمن اشاره به ضرورت اجرای برنامه های نظارتی برای کنترل جمعیت سگ ها اظهار داشت: سگ ها دارای قابلیت تولید مثل بالا هستند و در صورت اجرا نشدن برنامه های کنترلی، به سرعت جمعیت این حیوانات افزایش می یابد و مخاطراتی را برای امنیت و سلامت شهروندان به همراه دارد.
وی ادامه داد: پردیس مهر واقع در بوستان جنگلی سرخه حصار به منظور جمع آوری و نگهداری سگ های بلاصاحب و هم افزایش سطح رضایتمندی شهروندان در زمینی به مساحت ۱.۸ هکتار راه اندازی و در مراحل پایانی آماده سازی است.

شهردار منطقه ۱۳ خاطرنشان کرد: مرکز جدید نگهداری با مشارکت بیشتر حامیان در زمینه تأمین هزینه های نگهداشت و تهیه غذا راه اندازی خواهد شد.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، گفتنی است پروژه مذکور با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم در این خصوص درحال آماده سازی و راه اندازی است.
منبع:

1400/03/29
19:27:44
5.0 / 5
309
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد