پالایشگاه تهران هنوز می سوزد

پالایشگاه تهران هنوز می سوزد

بتن آنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباب آخرین اخبار از روند عملیات آتش نشانان در حادثه آتش سوزی پالایشگاه جنوب تهران توضیحاتی ارائه کرد.سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: پیرو حادثه روز گذشته در پالایشگاه جنوب تهران، در نهایت ۱۰ ایستگاه از سازمان آتش نشانی تهران به همراه چندین دستگاه خودرو های پشتیبانی همچون خودرو بالابر، دستگاه تنفسی، تانکر آب و.. در محل حضور پیدا کردند.

وی اظهار داشت: مجموع خودروهایی که در این حریق استفاده شدند حدود ۶۰ دستگاه بوده است. حدود ۱۸۰ آتش نشانان تابحال درحال عملیات بوده اند. آتش نشانی شرکت نفت نیز در محل حضور دارد. همکاران ناجا، راهور، بحران، اورژانس و.. نیز در محل حضور داشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در ادامه اظهارکرد: عملیات بدون وقفه ادامه دارد. در ابتدا اعلام گردید که یکی از مخازن گرفتار حریق شده اما ظاهراً به قسمتی از مخزن دیگر نیز سرایت کرده و حجم زیادی از شعله ها به آسمان می رفت.

وی اضافه کرد: باوجود این که نزدیک شدن به این حریق سخت بود اما ده ها سرلوله همزمان کار می کرد و به خوبی آب و مواد اطفایی تامین می شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه تابحال مورد تلفات جانی نداشتیم. در این حادثه تعدادی از همکاران گرفتار ضعف و بی حالی و دود گرفتگی شدند اما مصدوم حاصل از سوختگی نداشتیم.

ملکی اضافه کرد: هم اکنون بخش زیادی از حریق خاموش شده است. یکی از مخازن هنوز شعله دارد که طبیعی است چونکه حریق مایعات نفتی حرارت زیادی به خود می گیرد و سخت خاموش می شود.

وی در آخر اظهار داشت: بقیه مخازن درحال سرد شدن است و نگرانی بابت سرایت آتش به سایر مخازن تا حدی زیادی از بین رفته است. فقط همین یک مخزن هنوز شعله دارد که آتش نشانان عملیات خودرا ادامه می دهند.

منبع:

1400/03/14
13:01:31
5.0 / 5
321
تگهای خبر: خدمات , خودرو , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد