افزایش غلظت آلاینده ازن در هوای تهران

افزایش غلظت آلاینده ازن در هوای تهران

به گزارش بتن آنلاین بر مبنای اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران کیفیت هوای پایتخت امروز (۱۰ خردادماه) در شرایط قابل قبول است اما در بعضی مناطق احتمال تولید و تجمع آلاینده ازن وجود خواهد داشت که باعث کاهش کیفیت هوا می شود.به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران نشان داده است که وزش باد مؤثر در بامداد امروز ( ۱۰ خردادماه) سبب خواهد شد کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد.

در طول روز به تدریج بر تندی باد افزوده و پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. بااین حال در بعضی مناطق احتمال تولید و تجمع آلاینده ازن وجود خواهد داشت که باعث کاهش کیفیت هوا می شود. با کاهش ناپایداری جوی تا اواخر وقت دوشنبه همراه با افزایش حجم ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پیشبینی می شود.

صبح فردا (۱۱ خردادماه) کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از پایداری نسبی جو و افزایش تردد خودرو ها است. با رشد ناپایدار ی جوی و افزایش تندی باد در طول روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد شد، هر چند مشابه روز گذشته تولید و افزایش غلظت آلاینده ازن می تواند سبب کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق شود.

تداوم شرایط جوی مساعد تا ساعات پایانی سه شنبه از تجمع آلاینده ها جلوگیری خواهد نمود ازاین رو برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش بتن آنلاین به نقل از ایسنا آلاینده شاخص در ۲۴ ساعت گذشته ازن، میانگین کیفیت هوا ۸۲ و در شرایط قابل قبول بود. میانگین کیفیت هوا الان ۷۲ و در شرایط قابل قبول است و ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون بعنوان آلاینده شاخص اعلام شده است.
1400/03/10
22:50:22
5.0 / 5
267
تگهای خبر: پایتخت , تردد , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Beton Online بتن آنلاین

Beton Online بتن آنلاین

بتن آنلاین

سفارش بتن و بتن آرمه

betononline.ir - تمام حقوق متعلق به سایت بتن آنلاین می باشد